Ana SayfaTeknoloji HaberleriDJI Mavic 3M, Olağanüstü Yeteneklerle Tanıtıldı

DJI Mavic 3M, Olağanüstü Yeteneklerle Tanıtıldı

DJI Mavic 3M, yüksek hassasiyetli hava araştırmaları, mahsul büyümesini izleme, doğal kaynak araştırmaları ve diğer bağlantılı uygulamalar için çok uygun. Drone, ekin anormalliklerini tespit etmek için otomatik tarla keşfi gibi ek özellikler sunan bir uygulamaya da sahip.

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

DJI Mavic 3 serisinin en son üyesi, multispektral görüntüleme özelliklerine sahip Mavic 3M drone adıyla satışa çıktı. Bu model seride Mavic 3, Mavic 3 Cine, Mavic 3 Enterprise ve Mavic 3 Classic‘e katılıyor.

Mavic 3M, DJI’ın amiral gemisi droneu olarak satışa çıkıyor. 0,95 kilogram ağırlığında ve her zaman ve her yerde anında konuşlandırmak için katlanıp bir çantanın içinde tutulacak kadar kompakt. 43 dakikalık pil ömrüne sahip olan yeni drone, tam şarj ile 2 kilometre karelik bir alanı kapsıyor.

DJI Mavic 3M, bir çiftçinin faaliyetlerini olumlu yönde etkileyebilecek önemli bilgileri toplamak için ikisi bir arada kamera sistemi kullanıyor. Kamera sistemi, 4/3 inç CMOS ve 20 MP görüntü sensörüne sahip bir RGB kameradan oluşuyor.

Maksimum hızı 1/2000 olan mekanik bir deklanşöre sahip. Ayrıca mükemmel görüntü algılama özelliklerine sahip dört lensli bir multispektral kamera da bulunuyor. Ekin koşullarının insan gözünün gözlemleyebileceğinden daha ayrıntılı bir görünümünü sağlıyor.

DJI-Mavic-3-Multispectral

DJI Mavic 3M, yüksek hassasiyetli hava araştırmaları, mahsul büyümesini izleme, doğal kaynak araştırmaları ve diğer bağlantılı uygulamalar için çok uygun. Drone, ekin anormalliklerini tespit etmek için otomatik tarla keşfi gibi ek özellikler sunan bir uygulamaya da sahip. Mavic 3M oldukça çok yönlüdür ve 70 hektara kadar araziyi izlemek için tek bir drone kullanılabiliyor. Drone, doğru konumlandırma için bir RTK modülü içeriyor.

DJI’ye göre, Mavic 3 Multispectral’in lansmanı, çiftçilerin üretimlerinin kalitesini ve verimliliğini artırmasına, maliyetleri düşürmesine ve genel olarak modern tarımın gelişimini desteklemesine yardımcı olacak. Drone, kamerası ve RTK modülü, görüntüleme konumlarını doğru bir şekilde elde etmek için senkronize ediliyor ve ölçüm yaparken yer kontrol noktaları gerektirmiyor. Mavic 3M ayrıca 15 km‘ye kadar iletim mesafesine sahip O3 video iletimi ile donatılmış.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz