Ana SayfaTeknoloji HaberleriGalaxy Tab A2 Tablet Görüntüleri Paylaşıldı

Galaxy Tab A2 Tablet Görüntüleri Paylaşıldı

Samsung'un bir sürpriz daha yapacağı ortaya çıktı. Bu kez Galaxy Tab A2 modeli beklenmeye başladı. Yeni tablet konusunda neler biliyoruz? Tabletin ortaya çıkan özellikleri neler? İşte tüm bilinenler ve tablet için yayınlanan yeni görüntüler.

-

Samsung’un kısa süre sonra yeni tablet modellerini tanıtması bekleniyor. Şimdiye kadar markanın iki yeni tablet modelini satışa çıkarması bekleniyordu. Ancak son paylaşılan görsellerle beraber ortaya çıkmış oldu ki markanın 3 yeni tablet modeli üzerinde çalışmaları devam ediyor. 3 yeni tablet modeli tanıtmasını beklediğimiz markanın, son ortaya çıkan tabletleri ise Galaxy Tab A2 tablet modeli oldu.

Canlı görselleri paylaşılan ve çalışır halde görüntülenen tablet modelleri için önemli detaylarda ortaya çıkmadı değil. Bu detaylardan ve yeni tabletin teknik özelliklerinden söz edelim.

Galaxy Tab A2 Nasıl Bir Tablet Olacak?

Paylaşılan görsellerden yola çıkarak tabletin tasarımı hakkında konuşacak olursak, çok önemli bir değişiklik göremeyeceğiz. Yine genel olarak çerçeve alanına yer veren bir tablet karşımıza çıkacak. Hem üst kısımda hem de alt kısımda geniş çerçeve alanları bulunacak ve genel tasarım korunacak. Ancak bu modelde önde bir home tuşunun gözükmediğini de ekleyelim.

Galaxy Tab A2

Teknik özelliklere gelecek olursak, en çok dikkat çeken kısım yeni modelin ekran boyutu. Ekran boyutu kısmında serinin 10.5 inçlik sınıfa dahil olacağını görüyoruz. 1920 X 1200 pilsek çözünürlük değeri sunacağı da belirtilen tabletin, muhtemelen orta segment bir model olması bekleniyor. Öyle ki diğer tablet modellerinin giriş ya da girişten orta segment modellere geçiş tabletleri olduğunu görmüştük.

Galaxy Tab A2

Henüz tüm teknik detayları ortaya çıkmayan bu tablet modelinin ise daha çok orta segment ve biraz daha üst segment bir tablet modeli olmasını bekliyoruz. Tabii ki bunu netleştirmek için tanıtımı beklememiz gerekiyor. Genel olarak beğeni toplayacak bir seri olarak düşünülen yeni modelin tanıtım tarihi konusunda da iddialar var.

Diğer modellerde de olduğu gibi bu tabletin IFA 2018 etkinliği kapsamında duyurulması bekleniyor. Ancak dediğimiz gibi henüz kesinleşmiş bilgiler yok. Galaxy Tab A2 modeli hakkında daha detaylı bilgiler geldiği zaman, haberimizi güncel bilgilere göre yenileyeceğiz. Takipte kalın.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here