Ana SayfaTeknoloji HaberleriGalaxy Z Flip 3, Ağustos Ayında Piyasaya Çıkacak!

Galaxy Z Flip 3, Ağustos Ayında Piyasaya Çıkacak!

Samsung'un yaklaşmakta olan yeni Unpacked etkinliğine dair yeni söylentiler ortaya çıktı. Yeni bilgilere göre Galaxy Z Flip 3'ün Ağustos ayında satışa sunulacağı söyleniyor. İşte detayları..

-

Samsung‘un yılın başından beri amiral gemisi ve orta sınıf olmak üzere birçok yeni akıllı telefon modeli ile piyasaya girdiğini biliyoruz. Ancak şirket akıllı telefon pazarının bir de katlanabilir ekranlı modellerinde de yeni modellerini sunmayı planlıyor. Şirket bu alanda da yeni Galaxy Z Flip 3, Fold 3 gibi modelleriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz aylardan beri birçok sızıntısı yapılan bu modellerin Ağustos ayında piyasaya sürüleceğine dair yeni bilgiler ortaya çıktı. Yeni sızdırılan bilgilere göre şirketin önümüzdeki ay sanal ortamda düzenleyeceği yeni Unpacked etkinliğinde bu iki yeni modelini gün yüzüne çıkarması bekleniyor.

Yeni Galaxy Z Flip 3 ve Fold 3‘ün sızdırılan bilgilere göre 11 Ağustos‘ta gün yüzüne çıkacağı söyleniyor. Bunu destekleyen kanıt ise telefonun paylaşılan render görüntüsünde 11 Ağustos’u göstermesi oluyor. Samsung geçtiğimiz yıllardan beri render görüntülerinde yer alan tarihte etkinlik düzenliyor. Önümüzdeki bu Unpacked etkinliğinde şirket karşımıza çok iyi hazırlanmış şekilde çıkacak.

Bir kere iki yeni farklı katlanabilir ekranlı akıllı telefonun yanı sıra yeni Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklığın ve Galaxy Watch 4‘de bu etkinlikte görebileceğimizi tahmin ediyoruz. Ayrıca şirket bu etkinlikte yeni tablet modelleriyle de karşımıza çıkabilir. Kesin olarak bilinen tek şey ise bu yıl yeni bir Galaxy Note cihazıyla karşılaşmayacağımız oluyor. Şirket çip kıtlığından dolayı bu yıl yeni bir Galaxy Note cihazını piyasaya sürmeyecek. Tabi etkinlikte tanıtılacak yeni cihazlar 27 Ağustos’tan itibaren satışa sunulacak.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here