Ana SayfaTeknoloji HaberleriGiyilebilir Teknolojisinde FitBit Charge 5 Sızıntısı!

Giyilebilir Teknolojisinde FitBit Charge 5 Sızıntısı!

Giyilebilir teknolojilerde ön plana çıkan akıllı bileklikler artık çok daha güçlü. FitBit Charge 5 sızıntısı ile modelle ilgili yeni detayları görüyoruz. İşte detaylar

-

Akıllı saat, akıllı bileklik ve benzeri teknolojiler konusunda kendine her zaman yenilikçi alanlarda yer alan FitBit markası, özellikle yeni nesil akıllı bileklikleriyle karşımıza çıkıyor. Xiaomi ile rekabet eden marka, yeni nesil teknolojisinde biraz daha sert bir tasarımla ön plana çıkıyor. GPS, NFC gibi özellikleriyle çok ilgi çeken marka, yeni nesil tasarımlarıyla da bu seçenekleri toparlayacak gibi görünüyor.

Fitness severler için çok fazla özellik barındıran bu bileklik, özellikle sporcular için vazgeçilmez olacak diyebiliriz. Makul fiyatıyla da ilgi çeken FitBit Charge 5, hem yapısal olarak hem de tasarımsal olarak geniş bir kitleye hitap ediyor. Gri tonlamalı ve renkli ekranı ile oldukça uzun süreli şarja sahip olan tasarım, hem yapısal olarak hem de kullanım seçenekleri olarak büyük bir ilerleme göstermekte.

Köşeli Tasarım Yerini Yuvarlak Yapıya Bırakıyor

Bu konu çok önemli. Zira köşeli tasarımlar artık yerini yuvaklar tasarımlara bırakıyor ve bu sayede de çok fazla kişinin estetik algısına uyum sağlanmış oluyor. Renkli bir ekrana sahip olan tasarım, yapısal olarak da hepimizi mutlu edecek türden. 35 milimetrelik bir ekrana sahip olan tasarım, kendi içinde de önemli değişimlere sahne oluyor.

İlginizi Çekebilir: Fitbit Charge 5, Yakında Görücüye Çıkmaya Hazırlanıyor

Sızıntıyla karşımıza çıkan tasarımlara bakacak olursak nasıl bir sensörle gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz henüz. İhtiyaç duyulan modellerden biri olarak ön plana çıkarılan bu tasarım, kişisel olarak da beklentilerin tamamını karşımıza çıkarıyor. Görsel kalite, estetik şeffaflık ve daha pek çok seçenek için tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır. Bu konuda yapılacak olan bütün yeni duyuruları kendi içinde inceleyebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Fitbit ile Google Fit Nasıl Senkronize Edilir?

Ağustos sonunda yapılacak bir lansman ile duyurulacak olan tasarım, çok yakında ülkemizde de satışa sunulacak. Online olarak rahatlıkla bu tasarıma erişebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirme yaparak satın alabilirsiniz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here