Ana SayfaTeknoloji HaberleriSearch Console Insights, Artık GA4'ü Destekliyor!

Search Console Insights, Artık GA4’ü Destekliyor!

Günümüzün en büyük teknoloji firmalarının başında gelen Google, Google Analytics'in yeni sürümü olan GA4'ü kullanan web siteleri için Search Console Insights haberini duyurdu.

-

Yılbaşı Temalı En İyi 10 Çizgi Film

Sevdiklerinizle, ailenizle ve çocuklarınızla hatta kendi başınıza izleyebileceğiniz birbirinden güzel çizgi filmler var. Fakat Aralık...

Günümüzün en büyük teknoloji firmalarının başında gelen Google, Google Analytics ve Search Console verilerini GA4 ile beraber görülebileceğini duyurdu.

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber büyük bir anlam taşıyan Google, web site sahiplerinin sitelerinin üst sıralara çıkması için birçok farklı yol sunuyor. Bu yollardan en etkili ve en güncel olanları ise Google Analytics ve Search Console Insights olmuştu. Search Console, uzun zamandır beklenen GA4 güncellemesini aldı.

2020 yılı beraber piyasaya sürülen Analytics 4 yani GA4, sizin web siteniz hakkında detaylı bir rapor sunuyor ve neler yapmanız gerektiği hakkında detaylı bir bilgi veriyor. Search Console Insights, uzun süredir beklediği GA4 özelliğine nihayet kavuştu. Bu özellikle beraber artık hedef kitlenize ve takipçilerinize daha uygun içerik ve paylaşım yapabileceksiniz.

Search Console İnsights

Search Console Insights’ın aldığı GA4 güncellemesi ile beraber yenilikleri şu şekilde;

  • En iyi performans veren içerikleriniz hangileri?
  • Paylaşımlarınızın performansı nasıl?
  • Kullanıcılar, web sitenizi nasıl keşfediyor?
  • Sizin sitenize giriş yapmadan önce Google’a ne yazıyorlar?
  • Hangi yazılar, sizin sitenize trafik çekiyor?

Yukarıda yer alan sorular ve daha fazla soru için tüm cevapları, Search Console Insights ile beraber cevaplayabiliyorsunuz.

Yeni Snapdragon İşlemciye Sahip Akıllı Saat Yolda!

-- Reklam --

Mac’teki Fotoğraflar’da yinelenen fotoğrafları silme

macOS'in önceki sürümlerinde, Fotoğraf Kitaplığınızdaki yinelenen fotoğrafları otomatik olarak izlemek için Mac'inize güvenmek bir seçenek değildi ve kitaplığınızı yinelenenlerden...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz