Ana SayfaTeknoloji HaberleriHi-Fi Ses Destekli Vivo TWS 3 Kulaklıklar Yakında Geliyor

Hi-Fi Ses Destekli Vivo TWS 3 Kulaklıklar Yakında Geliyor

Kulaklıkların en yeni LE Audio Bluetooth ses teknolojisine sahip olması, sektördeki ilk tam bağlantılı kablosuz gerçek Hi-Fi olan Bluetooth 5.3'ü desteklemesinin yanı sıra akıllı ultra geniş bant gürültü azaltma, algılamayan vücut ısısı izleme, LC3'ü desteklemesi bekleniyor.

-

Valheim Büyük Güncellemesi Mistlands İle Geldi!

Günümüzün popüler oyunlarından biri olan Valheim çıktığı andan itibaren oldukça ilgi gören bir oyun haline...

Geçen hafta, Vivo’nun yakında dünyanın ilk Hi-Fi kulaklığını Vivo Hi-Fi’nin onuncu yıldönümünde piyasaya süreceği ortaya çıktı. Bu haftanın başlarında yapılan bir açıklama, bu teknolojinin 22 Kasım’da Vivo X90 serisiyle birlikte piyasaya sürülmesi beklenen Vivo TWS 3 serisine dahil edileceğini iddia etti.

Bu arada Hi-Fi, yüksek sadakatin kısaltması demek. Şirket bu yeni teknolojinin, ses reprodüksiyonunun yüksek doğruluğu sayesinde gelişmiş bir dinleme deneyimi sağladığını iddia ediyor.

Marka bugün resmi olarak TWS 3 serisini gözler önüne serdi ve gerçekten de 22 Kasım lansman tarihinde piyasaya çıakcağını doğruladı. Poster, Hi-Fi teknolojisine ek olarak Vivo TWS 3 serisinin 360 derece uzamsal sese de sahip olacağını iddia ediyor. Serinin iki modelden oluşması bekleniyor – Vivo TWS 3 ve Vivo TFS 3 Pro.

Kulaklıkların en yeni LE Audio Bluetooth ses teknolojisine sahip olması, sektördeki ilk tam bağlantılı kablosuz gerçek Hi-Fi olan Bluetooth 5.3’ü desteklemesinin yanı sıra akıllı ultra geniş bant gürültü azaltma, algılamayan vücut ısısı izleme, LC3’ü desteklemesi bekleniyor.

Kulaklıkların, yüksek kaliteli ses dışında, yeni nesil Bluetooth LE ses teknolojisi, kablosuz karaoke, kaydırarak ayarlanan ses seviyesi, akıllı aşınma algılama, akıllı ses kontrolü, basınca duyarlı kontrol desteği ile Bluetooth 5.3 bağlantısı sunması bekleniyor.

-- Reklam --

I.G.I. Origins Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden çok oyun bulunmakta bu oyunlar arasında aksiyon oyunlarının yeri oldukça ayrıdır. Oldukça büyük bir kitleye sahip olan...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz