HTC One M9 Göründü! İşte Telefondan Kareler!

HTC’nin çıkacak olan son modeli HTC One M9 ile ilgili kesin fotoğraflar sızdırıldı. Cihazın tanıtımına az bir süre kala sızan bu görüntüler ile cihazın son halini görme fırsatı olurken, tasarım konusunda tanıtım gününe kadar herhangi bir değişikliğin yapılması da muhtemel görünmüyor.

Telefon piyasasında iddialı olan ve yeni modelleri ile kullanıcılarda beklenti oluşturmayı başaran HTC, HTC One M9 ile birlikte kendi çıtasını da yükseltmiş durumda. Mobil Dünya Kongresi’nde en çok ilgi görecek olan modeller arasında yer alan HTC One M9 için bu karelerin sızdırılması her ne kadar olumsuz olsa da karelerde tasarım anlamında çok daha yeni ve geliştirilmiş bir HTC deneyimi görülüyor.

htc one m9

Görünüm açısından HTC One M8’den çok farklı olmadan HTC One M9, en önemli özelliği olan arka kamerası ile dikkatleri çekiyor. Bu bakımdan arka tarafında büyük bir mercek yer alan HTC One M9, fotoğraf çekmeyi seven ve kaliteli bir cep telefonu almak isteyenler için ideal olacak.

3 farklı renk seçeneği ile gelmesi beklenen HTC One M9’un gri, gümüş ve altın versiyonları bulunacak.

HTC One M9’un özellikleri ile ilgili haberimizi okuyarak telefon hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Haber için tıklayınız.

htc one m9

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0