Ana SayfaAndroid HaberleriHTC Reddit kullanıcısına One M8 hediye etti

HTC Reddit kullanıcısına One M8 hediye etti

-

vivo, Katar 2022 FIFA Dünya Kupası’nın resmi akıllı telefonu oldu

FIFA Dünya Kupası 2022, Katar'ın ev sahibi olduğu iki aydan kısa bir süre içinde (21...

Son zamanlarda yaşadığı maddi sıkıntılar ile gündemden düşmeyen ancak geçtiğimiz aylara göre biraz daha iyi bir konumda olan HTC bugün bir Reddit kullanıcısına HTC One M8 hediye etti.

Geçtiğimiz aylarda Samsung Galaxy S4 sahibi TweektheGeek isimli kullanıcının cihazı şarj girişi yerinden yanarak kullanılamaz hale gelmişti, Reddit kullanıcısı TweektheGeek cihazı Samsung Mobile’a göndererek incelenmesini ve kendisine yeni bir cihaz gönderilmesini talep etmişti.

Aradan aylar geçmesine rağmen TweektheGeek adlı kullanıcıya herhangi bir açıklama yapmayan ve son olarak TweektheGeek kullanıcı adına sahip Reddit kullanıcısına boş kutu gönderen Samsung kullanıcıyı kızdırdı.

Bunun üzerine TweektheGeek kullanıcı adına sahip kullanıcı Reddit üzerinden Samsung Mobile’a şikayet yazdı, bir HTC yetkilisi bu şikayeti görerek kullanıcı ile görüşmek istedi ve görüşme sonrası kullanıcıya HTC One M8 cihazı hediye etti.

Samsung Mobile açıklama yapmadı.

Samsung Mobile bu haberin üstüne hala bir açıklama yapmadı, son dönemlerde sürekli patlayan Samsung cihazlara aşırı derece dikkat edilmesi gerekiyor, sadece Samsung cihazlar değil tüm elektronik cihazlar aşırı derece ısındıkları zaman şarjdan direkt olarak çıkarılmalı.

-- Reklam --

Pixel 7 Pro özellikleri, Tensor G2 yonga setine işaret ediyor, başka yükseltme yok

Yeni Pixel 7 serisinin özellikleriyle ilgili gelen raporlar, bu noktada neredeyse bir yaşında olan mevcut Pixel 6 nesline kıyasla...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.