Ana SayfaTeknoloji HaberleriHuawei FreeBuds 5i Bugün Satışa Çıktı!

Huawei FreeBuds 5i Bugün Satışa Çıktı!

Kulaklık, hem kablolu hem de kablosuz şarj yöntemlerini destekliyor. Geleneksel şarj tekniğinin aygıtı tamamen şarj etmesi yaklaşık 60 dakika sürerken, kablosuz şarj yönteminin neredeyse iki katı kadar, yani 110 dakika sürüyor.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Huawei bugün, anavatanı Çin’de birçok yeni ürününü piyasaya sürdü. Huawei FreeBuds 5i kulaklık da bunlardan biri. Yeni piyasaya sürülen TWS kulaklıkları, çok makul bir fiyata oldukça iyi özellikler sunuyor.

FreeBuds 5i, sürükleyici bir dinleme deneyimi için 20Hz ~ 40kHz frekans aralığına sahip 10 mm polimer kompozit ses sürücüleri ile birlikte geliyor. Ayrıca, cihaz 42db’ye kadar aktif gürültü önleme desteği de vaat ediyor.

Şeffaflık ve oyun modu desteği de var. Oyun modu, cihaz kullanıcılarının oyunlar sırasında olabilecek en düşük gecikme süresine sahip olmasını sağlayarak büyük ses gecikmelerini önler ve genel olarak iyi bir oyun deneyimi sunuyor.

Her kulaklıkta 55 mAh pil bulunuyor ve şarj kutusu 410 mAh pil içeriyor. Huawei, ANC kapalıyken 28 saate ve ANC açıkken (kılıfla birlikte) 18,5 saate kadar ve ANC kapalıyken 7,0 saate ve ANC açıkken (kılıfsız) 6,0 saate kadar dayanabileceğini iddia ediyor.

huawei-freebuds-5i

Kulaklık, hem kablolu hem de kablosuz şarj yöntemlerini destekliyor. Geleneksel şarj tekniğinin aygıtı tamamen şarj etmesi yaklaşık 60 dakika sürerken, kablosuz şarj yönteminin neredeyse iki katı kadar, yani 110 dakika sürüyor. Bluetooth V5.2 ve çift cihaz bağlantısını destekleyerek aynı anda iki cihazı kulaklıklara bağlamanıza olanak tanıyor. Kulaklıklar, IP54 standartlarına göre toza ve suya dayanıklı. Fiyatı ise 86 dolar.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz