Ana SayfaTeknoloji HaberleriHuawei Mate V İçin, V Pencil Desteği Geliyor!

Huawei Mate V İçin, V Pencil Desteği Geliyor!

Birkaç ay önce Huawei, yeni MatePad tabletlerinin yanı sıra M-Pencil 2'yi piyasaya sürdü, ancak bu yıl V-Pencil olarak piyasaya sürülmesi beklenen başka bir kalem alma şansımız var.

-

Huawei, birkaç yıldır ekran kalemi destekli cihazlar üretiyor. Kalemleri M-Pencil adı altında satılıyor ve çapraz uyumluluk ve çoklu cihaz bağlantısını destekliyor. Bu da sahiplerin aynı kalemi hem uyumlu bir telefon; hem de tablet için aynı anda kullanmasına olanak tanıyor.

Birkaç ay önce, yeni MatePad tabletlerinin yanı sıra M-Pencil 2’yi piyasaya sürdü; ancak bu yıl V-Pencil olarak piyasaya sürülmesi beklenen başka bir kalem alma şansımız var. Güvenilir bir kaynak, Huawei’nin yeni bir patent başvurusunda bulunduğunu keşfetti.

Başvuru 4 Ekim’de çıktı ve açıklama bu cihazın “elektronik kalem, bilgisayar kalemi, dokunmatik ekran kalemi” olduğunu gösteriyor. Bu kalemin, Huawei Mate V ile satışa çıkmasını bekliyoruz.

Huawei-V-Pencil

V-Pencil gerçekten Huawei Mate V için yapılmışsa, tablet tarzı bir telefon bekleyebiliriz. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen Mate X2’ye benzer bir tasarıma sahip olabileceğinş söyleyebiliriz.

Ayrıca bkz: Huawei Mate V Geliyor – Katlanabilir Sanat Eseri

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakMin News

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here