Ana SayfaTeknoloji HaberleriHuawei Watch Buds Çarpıcı Tasarımıyla Piyasaya Çıktı!

Huawei Watch Buds Çarpıcı Tasarımıyla Piyasaya Çıktı!

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Huawei Watch Buds bugün piyasaya sürüldü. Kulaklıklar için bir bölme ile birlikte gelen benzersiz bir giyilebilir cihaz tasarımına sahip. Adından da anlaşılacağı gibi, son teklif bir akıllı saat ve kulaklığın bir kombinasyonu olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca piyasada türünün ilk örneği diyebiliriz.

Huawei Watch Buds, markanın Flip Cover tasarımı olarak adlandırdığı manyetik bir kapakla birlikte geliyor. Güvenilir ve pürüzsüz bir hassas menteşeye sahip ve kullanıcılar kapağı tek parmakla açarak kolaylık sağlıyor.

Kulaklıklar IP54 su geçirmezliğe sahip ancak Huawei, kulaklık bölmesine su girmemesi gerektiği konusunda uyarıyor. Kulaklıkları sıkıca tutan manyetik kara kutu, kulaklıkları çıkarmayı da kolaylaştıran yenilikçi bir manyetik toplama dizisine sahip. Kulaklıkların herhangi bir tarafı kutunun kapağına monte edilebilmesi için manyetik düzeltme ve hizalama vaat ediyor.

Huawei-Watch-Buds

Huawei Watch Buds, 1300 santigrat derecede sertleştirilmiş paslanmaz çelik bir gövdeye gömülü bir flama 3D kavisli cama sahip. Matkap kesimli düğmeler ve taç, 710 Paris düğme ile süslenmiş. Akıllı saat 47 mm çapında mevcut. 466 x 466 piksel çözünürlüğe sahip 1,47 inç dairesel AMOLED ekrana sahip. Öte yandan kulaklıklar, kulak içi mermi tasarımına sahip. 4 gram olduğu için son derece hafifler. Kullanıcılar, kulaklarının dış kısmına dokunarak ses aygıtındaki çeşitli işlevleri kontrol edebiliyor.

Huawei Watch Buds, 3 gün dayandığı iddia edilen 410 mAh pil ünitesinden güç alıyor. Her kulaklık 30 mAh hücre ile destekleniyor ve ANC ile 4 saat kullanım sağladığı iddia ediliyor. Akıllı saat kablosuz olarak şarj edilebilirken, kulaklıklar kutunun içine yerleştirilebiliyor. Giyilebilir cihaz, HarmonyOS 3 ile çalışıyor. Bu benzersiz ürünün fiyatı ise 430 dolar.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz