Ana SayfaTeknoloji HaberleriHuawei Watch D, 23 Aralık'ta Görücüye Çıkacak

Huawei Watch D, 23 Aralık’ta Görücüye Çıkacak

Çinli şirket bu ayın sonunda yeni bir giyilebilir cihaz piyasaya sürmeyi planlıyor. Modern akıllı saatlerin sunduğu olağan özelliklerin yanı sıra, yeni Watch D, hassas tansiyon izleme özelliğine de sahip olacak.

-

Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok yeni olay insanların hayatını etkiliyor. Bunlardan son dönemde en popüler olanı ise Artırılmış Gerçeklik yani AR'dir. AR içerisinde sanki...

Huawei, 23 Aralık 2021’de yapılması planlanan bir etkinliğe hazırlanıyor. Etkinlik muhtemelen şirketin birkaç yeni ürünü piyasaya sürmesine ön ayak olacak. Ürünlerden biri de Huawei Watch D olabilir.

Çinli şirket bu ayın sonunda yeni bir akıllı cihazını piyasaya sürecek. Modern akıllı saatlerin sunduğu olağan özelliklerin yanı sıra; yeni Watch D, hassas tansiyon izleme özelliğine de sahip olacak.

Bununla birlikte, Watch D’nin Galaxy Watch 4 serisinden daha düşük bir fiyatla piyasaya çıkmasını bekliyoruz. Özellikle, akıllı saat Huawei Health uygulamasını da destekleyecek ve bu da kullanıcıların; kan basıncı sonuçlarının ayrıntılı bir geçmişini tutmasına ve izlemesine ve herhangi bir değişikliği izlemesine olanak tanıyacak.

Ne yazık ki, şu an için bu cihazla ilgili vurgulama özelliği dışında; pek bir bilgiye sahip değiliz. Ancak, 23 Aralık’taki lansman, Watch D’nin Aralık çıkış zaman çizelgesine ilişkin önceki raporumuzla uyumlu. Yeni bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.