Ana SayfaTeknoloji HaberleriHuawei Watch GT 3 Pro Premium Edition Satışa Çıktı!

Huawei Watch GT 3 Pro Premium Edition Satışa Çıktı!

Son olarak Huawei Watch GT 3 Pro Premium Edition'ın 4 günlük yoğun kullanımla 7 güne kadar pil yedeği sunduğu iddia ediliyor. Akıllı saat, kablosuz şarjı destekliyor ve Android ve IOS cihazlarıyla uyumlu. Fiyatıysa 710 dolardan başlıyor.

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Huawei Watch GT 3 Pro, yuvarlak kadranlı klasik bir tasarımla Nisan ayında tanıtıldı. Etkileyici sağlık izleme ve bağlantı özelliklerine sahip güzel bir giyilebilir cihaz, ancak her zamankinden daha iyi şeyler vaat ediyor. Bu bağlamda Huawei bugün, Watch GT 3 Pro‘nun birinci sınıf sürümünü tanıttı. Gelin bu yepyeni akıllı saate daha yakından bakalım.

Öncelikle, Huawei Watch GT 3 Pro’nun tasarımından ve yapısından bahsedelim. Standart modelde olduğu gibi dairesel kadranla gelen modelde spinelden yapılmış siyah dönen bir kurma kısmı yer alıyor. Huawei, bu kısmın elmas fasetlerle tasarlandığını söylüyor. Akıllı saatin çerçevelerinde “özel yapım bıçaklarla” oyulmuş 24 altın desen bulunuyor.

Giyilebilir cihazın gövdesi, 168 saat alevle kalsinasyon ve 36 saat cilalamanın sonucu olan siyah nano mikrokristalin seramikler kullanılarak yapılmış. Saat 2 benzersiz kadranla geliyor: Jade Rabbit ve Classic. Birincisi, farklı bir auraya sahipken, ikincisi gece ve gündüz tasarımını benimsiyor.

Huawei-GT-Watch-3-Pro-

Teknik özelliklere gelecek olursak saat, safir camdan yapılmış 1.32 inç AMOLED dokunmatik ekrana sahip. Yazılım cephesinde, HarmonyOS’u çalıştırıyor ve Bluetooth çağrılarını ve birden çok uygulamayı destekliyor. Dahili bir e-cüzdan ve NFC desteği ile birlikte geliyor.

Özellikle, akıllı saat, kullanıcıların kalp ritmini ve elektriksel aktivitelerini kontrol etmelerini sağlayan tıbbi olarak onaylanmış bir EKG işlevine sahip. Ayrıca kalp atış hızı izleme, kan oksijen izleme, vücut ısısı algılama, uyku izleme, stres izleme ve daha fazlasını destekliyor.

Son olarak Huawei Watch GT 3 Pro Premium Edition’ın 4 günlük yoğun kullanımla 7 güne kadar pil yedeği sunduğu iddia ediliyor. Akıllı saat, kablosuz şarjı destekliyor ve Android ve IOS cihazlarıyla uyumlu. Fiyatıysa 710 dolardan başlıyor.

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz