Huawei Watch GT 3 SE Akıllı Saat Türkiye’de Satışa Sunuldu!

Teknoloji devi Huawei’in yeni göz bebeği akıllı saati Huawei Watch GT 3 SE, ülkemizde satışa sunuldu.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok giyilebilir teknolojisi popülerliğini ve kullanım kalitesini artırdı. Bunların başında ise akıllı saatler geliyor. Özellikle akıllı telefonları ile beraber birçok kullanıcı tarafından tercih edilen Huawei, akıllı saatler konusunda da iddialı konumda yer alıyor.

Uzun süredir beklenen ve ülkemizde satışa çıkması merak edilen Huawei Watch GT 3 SE akıllı saatten iyi haber geldi. Ülkemizde de satışa çıkan bu akıllı saat, 3699 TL fiyat etiketiyle beraber raflarda yerini aldı.

huawei watch gt 3 se

Yaklaşık olarak 2 hafta boyunca kesintisiz bir şekilde kullanım hizmeti veren Huawei Watch GT 3 SE akıllı saat, 1.32 inç 466×466 çözünürlükte bir ekrana sahip. Saat sadece 35 gramlık bir ağırlığa sahip. Huawei’nin diğer akıllı saatlerine bakıldığı zaman oldukça hafif bir yapıya sahip olduğunu söylemek gerekir.

Huawei Watch GT 3 SE modeli hem oldukça şık hem de oldukça kullanışlı bir akıllı saat olarak göze çarpıyor. Özellikle içerisinde yer alan 100’den fazla spor moduyla beraber, hem spor hayatınızda, hem de iş hayatınızda sizlere en iyi partner olacaktır.

Huawei Vision Glasses Tanıtıldı!

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0