Ana SayfaTeknoloji HaberleriHuawei'in Yeni Akıllı Gözlüğü

Huawei’in Yeni Akıllı Gözlüğü

Huawei'nin yeni akıllı gözlüğü, 23 Aralık'ta (önümüzdeki Perşembe) yeni bir gadget koleksiyonu başlatmaya hazırlanıyor.

-

Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok yeni olay insanların hayatını etkiliyor. Bunlardan son dönemde en popüler olanı ise Artırılmış Gerçeklik yani AR'dir. AR içerisinde sanki...

Huawei‘in yeni akıllı gözlüğü, 23 Aralık’ta (önümüzdeki Perşembe) yeni bir gadget koleksiyonu başlatmaya hazırlanıyor. Stylish Huawei P50 Pocket, , Huawei Watch D ve bir çift akıllı gözlük dahil diğer cihazları içerecek. Şimdi, akıllı gözlükler teknoloji şirketleri için yeni bir trend, ancak birkaç farklı türü var.

Bazıları AR gözlük, diğerleri kamera, diğerleri hala gözlük şeklinde kulaklıklar. Şakaklara yerleştirilmiş kemik iletken hoparlörlere sahip Huawei Akıllı Gözlüklerde durum böyle. Gözlükler, muhtemelen sesli komutları ve diğer Harmony uyumlu aygıtlarla entegrasyonu sağlamak için yerleşik bir HarmonyOS sürümünü çalıştıracak.

Huawei'nin akıllı gözlüğü

Gözlüğün ilginç bir özelliği, her iki lensin de ön panel mıknatıslarla çerçeveye oturtularak tek bir birim olarak değiştirilebilmesidir. Aynı akıllı donanımın güneş gözlüklerinin yanı sıra okuma gözlüğü olarak da çalışmasına izin verdiği için bu akıllıcadır.

Huawei, her ikisi de Gentle Monster ile işbirliği içinde zaten iki nesil akıllı gözlüklere sahip. Onlar da yalnızca sesli akıllı cihazlardı. Bu yeni model, moda markasının katılımı olmadan sadece Huawei üretimi gibi görünüyor.

Ayrıca bkz: Huawei P50 Pocket Görüntüleri Sızdırıldı

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.