Ana SayfaTeknoloji HaberleriiCloud Fotoğraflar entegrasyonu şimdi Windows 11 Fotoğraflar uygulaması için kullanıma sunuluyor

iCloud Fotoğraflar entegrasyonu şimdi Windows 11 Fotoğraflar uygulaması için kullanıma sunuluyor

Windows 11, doğrudan Fotoğraflar uygulamasında iCloud Fotoğraflarınıza bağlanmayı kolaylaştırıyor. iCloud Fotoğrafları artık doğrudan Windows 11'deki Fotoğraflar uygulamasına entegre edilmiştir ve bugün Fotoğraflar uygulamasında bir Microsoft Mağazası güncellemesi aracılığıyla kullanıma sunulmaya başlamıştır.

-

KG Mobility, Elektrikli Torres EVX modelini tanıttı

Eskiden SsangYong Motor olarak bilinen KG Mobility, ilk elektrikli aracı Torres EVX'i tanıttı. Bu isme...

Microsoft, Windows 11 Fotoğraflar uygulaması için iCloud Fotoğrafları entegrasyonunu kullanıma sunmaya başladı. Bu özellik, Microsoft Store’da bulunan Fotoğraflar uygulamasına yapılan bir güncelleme ile kullanılabilir.

Bu özelliği kullanmak için kullanıcıların ayrıca Microsoft Store’da bulunan Windows için iCloud uygulamasını indirip oturum açmaları gerekir. Bunu yayınlayın, fotoğraflarınızı senkronize etmeyi seçmeniz gerekecek, bu da Fotoğraflar uygulamasında görünmelerine izin verecektir.

Bu özellik, esasen tüm iCloud Fotoğrafları kitaplığınızı PC’nize getirir. Bu hizmetin aboneleri, Windows 11 PC’lerinde iPhone, iPad ve macOS cihazlarından çekilen ve yüklenen fotoğraf ve videolarına erişebilmelidir.

Özellik, bu ayın sonuna kadar tüm Windows 11 kullanıcılarına sunulacak. Eski Fotoğraflar uygulamasına sahip Windows 10’da mevcut değildir.

Apple kısa süre önce Xbox için Microsoft Store’da Apple Music uygulamasını yayınladı. Şirket, bu uygulamayı yeni bir Apple TV uygulamasının yanı sıra Windows’ta da kullanıma sunacak. Bunların 2023’te gelmesi bekleniyor.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus, 200MP ana kamera ve Dimensity 7200 Ultra ile tanıtıldı

Xiaomi bugün erken saatlerde Çin'de Redmi 13 serisini tanıttı. Seri üç modelden oluşuyor: Redmi Note 13, Note 13 Pro...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz