iCloud Fotoğraflar entegrasyonu şimdi Windows 11 Fotoğraflar uygulaması için kullanıma sunuluyor

Microsoft, Windows 11 Fotoğraflar uygulaması için iCloud Fotoğrafları entegrasyonunu kullanıma sunmaya başladı. Bu özellik, Microsoft Store’da bulunan Fotoğraflar uygulamasına yapılan bir güncelleme ile kullanılabilir.

Bu özelliği kullanmak için kullanıcıların ayrıca Microsoft Store’da bulunan Windows için iCloud uygulamasını indirip oturum açmaları gerekir. Bunu yayınlayın, fotoğraflarınızı senkronize etmeyi seçmeniz gerekecek, bu da Fotoğraflar uygulamasında görünmelerine izin verecektir.

Bu özellik, esasen tüm iCloud Fotoğrafları kitaplığınızı PC’nize getirir. Bu hizmetin aboneleri, Windows 11 PC’lerinde iPhone, iPad ve macOS cihazlarından çekilen ve yüklenen fotoğraf ve videolarına erişebilmelidir.

Özellik, bu ayın sonuna kadar tüm Windows 11 kullanıcılarına sunulacak. Eski Fotoğraflar uygulamasına sahip Windows 10’da mevcut değildir.

Apple kısa süre önce Xbox için Microsoft Store’da Apple Music uygulamasını yayınladı. Şirket, bu uygulamayı yeni bir Apple TV uygulamasının yanı sıra Windows’ta da kullanıma sunacak. Bunların 2023’te gelmesi bekleniyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0