Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG G4'ün fiyatı belli oldu

LG G4’ün fiyatı belli oldu

-

Akıllı telefon pazarında iddialı modelleri ile yerini alan Güney Koreli firma LG, kısa bir zaman önce tanıtımını yaptığı LG G4 isimli akıllı telefon modelinin Türkiye’De de lansmanını gerçekleştirmiştir. G2, G3 gibi modelleri ile birçok kullanıcının tercih ettiği firma, yeni amiral gemisi modeli ile oldukça iddialı gelmektedir.

Gelişmiş kamera özelliği, şık ve başarıl tasarımı, donanımsal anlamda üst seviye özellikleri ile gözde bir cihaz olabilecek niteliktedir LG G4. LG G4’ün teknoloji marketlerinde listelenmeye başlanması ile belirsiz olan fiyatı da netlik kazanmış oldu. 2.399 TL fiyatından Vatan Bilgisayar’da yerini alan LG G4, fiyat segmentinin iddialı cihazlarından olma özelliği göstermektedir.

Mevcut amiral gemi modellerine bakacak olursak One M9 ve Galaxy S6‘ya oldukça uygun bir fiyata sahip olan LG G4, üst seviye özellikleri ile son derece iddialıdır. RAW formatını destekleyen kamerası ile profesyonel fotoğrafçılığı akıllı telefonlara getirme anlamında ilk adımı atan LG, G4 modelini farklı merkez noktalarda tanıtarak dünyaya duyurmuştu.

Bu noktalardan bir tanesi de İstanbul olup, LG‘nin ülkemize önem verdiğini buradan da anlamış bulunmaktayız. LG G4, bakalım mevcut amiral gemisi modeller ile nasıl bir yarış içerisinde olacak, kullanıcılardan nasıl bir ilgi görecek ve tüketicilerin cihaza olan tepisi ne olacak ilerleyen zaman içerisinde göreceğiz. LG G4’ün kullanıcı ile buluşmasına firma gün saymaktadır ve hazırlıklarına son sürat devam etmektedir; bunu da belirtmeliyiz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here