Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG, Yeni Oyun Monitörüyle Oyun Severleri Hedef Alıyor!

LG, Yeni Oyun Monitörüyle Oyun Severleri Hedef Alıyor!

Şimdiye kadar, çoğu OLED monitör 120 Hz yenileme hızlarına sahipti ve LG 3440 x 1440 p çözünürlüğe sahip 34 inç ultra geniş OLEDS gibi birkaç tanesi 175 Hz'ye kadar teklif veriyordu. Corsair yakında 240Hz yenileme hızına sahip bir monitör yayınlayabilir, ancak LG, UltraGear OLED ile en büyük ödülü kaptı. Rekabetçi FPS oyunlarını sorunsuz bir şekilde görüntülemek için yeterli kapasite sunan küçük ve çevik bir monitör.

-

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları...

LG, 240 Hz yenileme hızına sahip ilk 1440p OLED monitör olan UltraGear 27GR95QE-B‘yi duyurdu. UltraGear OLED monitörün etkileyici özellikleri, oyun tutkunları için harika bir ürün olacağı anlamına geliyor. Yüksek yenileme hızına ve 0,3 ms yanıt süresine sahip uygun fiyatlı, orta boyutlu bir monitör olduğunu da belirtelim.

LG UltraGear’ın duyurusu, Güney Koreli teknoloji merkezi tarafından sessizce yapıldı ve ayrıntıları web sitesinde gösterildi. 240Hz’lik ultra yüksek yenileme hızı, monitör için akılda kalıcı bir özellik ve LG UltraGear 27GR95QE-B’nin tüm teknik özelliklerinin çok etkileyici olmasını bekliyoruz.

Mevcut özelliklere göre LG UltraGear, 27 inç ekrana ve DCI-P3 renk gamının %98,5’ini kapsıyor. OLED panel, 1,5 milyon: 1 kontrast oranına sahip. Monitör, AMD FreeSync ve Nvidia G-Sync sertifikalı ancak her ikisi için de donanım hızlandırması yok.

Monitör, 11 cm’ye kadar çıkabilen ayarlanabilir bir ayağa sahip. Ayrıca hem yatay hem de dikey olarak 20 derece dönüş özellikle geliyor. Monitörün dışında ayrıca çeşitli bağlantı seçenekleriyle birlikte RGB bulunuyor. İki HDMI bağlantı noktası ve bir DisplayPort var (hem HDMI hem de DisplayPort için belirtilmeyen sürümler). Ayrıca iki USB 3.0 bağlantı noktasına (yukarı ve aşağı akış) ve bir SPDIF ses girişine sahip.

lg-ultragear

Şimdiye kadar, çoğu OLED monitör 120 Hz yenileme hızlarına sahipti ve LG 3440 x 1440 p çözünürlüğe sahip 34 inç ultra geniş OLEDS gibi birkaç tanesi 175 Hz‘ye kadar teklif veriyordu. Corsair yakında 240Hz yenileme hızına sahip bir monitör yayınlayabilir, ancak LG, UltraGear OLED ile en büyük ödülü kaptı. Rekabetçi FPS oyunlarını sorunsuz bir şekilde görüntülemek için yeterli kapasite sunan küçük ve çevik bir monitör.

-- Reklam --

Android telefonunuzda indirilenleri nasıl bulabilirsiniz?

Web'de gezinmek bir yaşam biçimi olduğundan, dosya indirmek çoğumuzun yaptığı düzenli bir günlük etkinliktir. Müzik, fotoğraf veya video olsun,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz