Ana SayfaTeknoloji HaberleriMeizu Mblu Lifeme LP21C Görücüye Çıktı!

Meizu Mblu Lifeme LP21C Görücüye Çıktı!

Lifeme LP21C kablolu kulaklık, tek bir beyaz renk seçeneğiyle geliyor. 3,5 mm ses jakı yerine USB Type-C ile geliyor. Bu nedenle, konektör olmadan hemen hemen tüm modern akıllı telefonlara rahatlıkla uyuyor. Kulaklıklar 12 dolar fiyat etiketine sahip.

-

A101’e Gelecek Teknolojik Ürünler!

Günümüzün en büyük market zincirlerinden biri olan A101 ülkemizde oldukça tercih edilen bir marka haline gelir oldu. 81 ilde de bulunan market son zamanlarda...

Küllerinden doğan marka Meizu, yepyeni bir kulaklıkla geri döndü. Mblu kulaklıklar en son Eylül ayında görücüye çıkmıştı. Yeni kulaklıklar Meizu Mblu Lifeme ismini taşıyor.

Lifeme LP21C kablolu kulaklık, tek bir beyaz renk seçeneğiyle geliyor. 3,5 mm konektör yerine USB Type-C ile geliyor. Bu nedenle, konektör olmadan hemen hemen tüm modern akıllı telefonlara rahatlıkla uyuyor.

Piyasadaki çoğu kablolu kulaklığın aksine, bunlar yerleşik bir DAC’ye (Dijital-Analog Dönüştürücü) sahip. Bu arada bir Conexant CX21988 çipi ile geldiğini de belirtelim.

Meizu-Mblu-Lifeme-LP21C

Kulaklıklar, yarı kulak içi bir tasarıma sahip ve içlerinde 14,2 mm sürücüler barındırıyor. Ayrıca yerleşik bir mikrofon desteği vaat ediyor. Kulaklıklar 12 dolar fiyat etiketine sahip.

-- Reklam --
KaynakSmsk

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.