Ana SayfaTeknoloji HaberleriOnePlus Buds Pro, Çift Bağlantı Özelliğine Sahip Olacak

OnePlus Buds Pro, Çift Bağlantı Özelliğine Sahip Olacak

OnePlus, şirketin gelecekteki yazılım güncellemelerinde "ikili bağlantı" adı verilen bir özellik getireceğini açıkladı. Bu özellik, kullanıcıların herhangi bir güçlük çekmeden iki cihaz arasında geçiş yapmalarını sağlayacak.

-

FIAT’tan Dünyanın İlk Metaverse’lü Showroom’u!

FIAT bugün dünyada bir ilki duyurmaktan mutluluk duyuyor; ilk metaverse destekli showroom! Yeni showroom, "müşteri...

Geçen ay OnePlus, en yeni Bluetooth V5.2 ve ANC, IP55 su geçirmezlik ve Qi sertifikalı kablosuz şarj gibi etkileyici özelliklere sahip Buds Pro kulaklıkları piyasaya sürdü. Bluetooth v5.2‘ye sahip olduğu göz önüne alındığında, eşleştirme süreci ve menzili oldukça iyi. 

Bağlantıyı kesip yenisine bağlayarak bir cihaz arasında geçiş yapmak da oldukça basit. Ancak, kulaklıkların aynı anda iki cihaza bağlanmasına izin veren önemli bir özelliği yok.

Kulaklıklar, Bluetooth multipoint adı verilen ve aynı anda iki cihaza bağlanmasına ve herhangi bir cihaza kolayca geçiş yapmasına olanak tanıyan bir özelliği sunmuyor. 

Bu özellik, telefonunuzda müzik dinlemek ve bazı ses çalışmaları için hemen masaüstüne geçmek istediğinizde oldukça kullanışlı. Eh, OnePlus bu eksik özelliği yakında OnePlus Buds Pro‘ya getirecek gibi görünüyor ve buna çift bağlantı denilebilir.

Ayrıca bkz: Uygun Fiyatlı Ama Kaliteli Bluetooth Kulaklık OnePlus Buds Pro

OnePlus, şirketin gelecekteki yazılım güncellemelerinde “ikili bağlantı” adı verilen bir özellik getireceğini açıkladı. Bu özellik, kullanıcıların herhangi bir güçlük çekmeden iki cihaz arasında geçiş yapmalarını sağlayacak.

Ayrıca bkz: OnePlus Buds Z Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

-- Reklam --

Neuralink’in Beyin Çipi Planı: Körlerin Görmesine ve Felçlilerin Yürümesine Yardım Edecek

Elon Musk'ın beyinlerimizi doğrudan bilgisayarlara bağlamak için kurduğu girişim olan Neuralink, Çarşamba günü iki tıbbi alanda ilerleme gösterdi: kör...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz