Ana SayfaTeknoloji HaberleriUygun Fiyatlı Ama Kaliteli Bluetooth Kulaklık OnePlus Buds Pro

Uygun Fiyatlı Ama Kaliteli Bluetooth Kulaklık OnePlus Buds Pro

OnePlus Pro bluetooth kulaklık ile ilgili detaylı bir inceleme yapıyoruz.

-

Bluetooth kulaklık teknolojisi malumunuz ülkemizde çok seviliyor. Bu yüzden de pek çok kişinin tercihi arasında genellikle bluetooth kulaklıklar yer alıyor. Bir şekilde yeni nesil kulaklık kullanmak isteyen herkes, alanında uzman bir markanın ürününe erişmenin niyetini taşıyor. Bu yüzden de herkes iyi olanın peşinde. Ama şöyle bir durum var ki ülkemizde iyi olanın fiyatları maalesef ki alternatif ülkelere oranla çok yüksek. Dolar kurunun ve vergilerin etkisiyle fiyatlar şişiyor. Peki ne yapabiliriz? Hemen söyleyelim.

OnePlus Buds Pro’ya belki sizin için güzel bir alternatif olabilir!

Özellikle teknik detaylara bakacak olursak bu ürün yeni nesil bir ürün ve oldukça ekonomik çözümlerle sunuluyor. Tabi alternatiflerine göre ekonomik. Çünkü hem gürültü engelleme özelliğine sahip hem de teknik olarak oldukça gelişmiş bir ses bankası bulunuyor. İçeriğinin bu denli zengin olması da bu ürünü çok daha kullanılabilir hale getiriyor. Satış fiyatı 149 Dolar seviyesinde olan bu ürün, kendi içinde de öncelikli olarak organize ediliyor. Profesyonel bir yapıda karşımıza çıkarılan bu ürünler için biz de bir inceleme yapmak istedik.

OnePlus Buds Pro incelemesi

Ürünün incelemesini yaparken isteklerinize göre bir dengede ilerleyebilirsiniz. One Plus Buds Pro ürünü şirketin yeni çıkardığı ve en iyi olarak  ön plana çıkan kablosuz kulaklığı. Çift olarak kullanılan bu ürün çiftli bir kulaklık teknolojisine sahip ve kendi içinde de geniş kulaklık yapıları ile ilerliyor. Aktif gürültü engelleme özelliğinden tutun da geniş ses haznesiyle pek çok müziği çok daha net duyabileceğiniz detaylarıyla bu ürünü kullanmak da büyük zevkler verecek. Kablosuz ses konusu eskiden çok daha sorunlu idi. Gecikmeler, ses sinyallerinde yaşanan sorunlar ve özellikle frekans karmaşası gibi durumlar bu sorunlardan sadece bazıları.

Ürünün özellikleri arasında gürültü engelleme, şeffaflık modu, sese göre analiz yapan bir teknoloji sayesinde önemli sesleri duyabilme (korna, metro anonsları vs) gibi özellikler bulunuyor. Bunların yanında ses kalitesini test etmek için bayilere ulaşabiliyor ve bu konularda destekler alabiliyorsunuz. Performanslara göre gösterilen seçenekleri ön plana çıkarabilirsiniz.

Yakında bu ürünle ilgili detaylı bir inceleme yapacağız ve sizlere süreçle ilgili bütün seçenekleri sunacağız.

Ayrıca bkz: One Plus Buds Pro nasıl bir kulaklık? Alınır mı?

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Kaynakgsmarena

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.