Ana SayfaTeknoloji HaberleriOnePlus Buds Z'nin Temel Özellikleri Ortaya Çıktı!

OnePlus Buds Z’nin Temel Özellikleri Ortaya Çıktı!

OnePlus Buds Z, bugün görücüye çıkacak. Kulaklığın temel özellikleri lansmanından önce sızdırıldı...

-

OnePlus 8T, bugün tanıtılacak ve şirketin yeni bir amiral gemisi olarak piyasaya sürülecek. Aynı lansman etkinliğinde OnePlus Buds Z‘nin de tanıtılması bekleniyor. Kulaklığın temel özellikleri lansmandan hemen önce ortaya çıktı.

Bilinen kaynak Mukul Sharma’nın tweetine göre OnePlus Buds Z, Dolby Atmos tarafından desteklenen 3D stereo sese sahip olacak. Tweet’te, Çinli markanın en yeni gerçek kablosuz kulaklıklarının Qualcomm’un Quick Pair ile birlikte Bluetooth 5.0’ı destekleyeceğini de açıkladı.

Dahası, yeni kulaklıklar tam şarjla 20 saate kadar çalma süresi sunacak ve sadece 10 dakikalık şarjla 3 saate kadar çalışabilecek. Bu doğruysa, bir tür hızlı şarjı da beraberinde getirebilir. Sahiden de harika!

Sızıntı yapan kişi, yaklaşan kulaklıkların temel özelliklerini açıklamanın yanı sıra, yeni OnePlus Buds Z’nin de Kaliforniya merkezli bir çağdaş sanatçı olan Steven Harrington tarafından özel bir tasarımla geleceğini de belirtti.

Ne yazık ki, tüm özellikleri kesin olarak bilmek için resmi lansman etkinliğini beklememiz gerekecek. Bununla birlikte, 10 milimetrelik sürücüler gibi bahsedilen birkaç özellik de raporlarla uyumlu görünüyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakTwitter

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here