Ana SayfaTeknoloji HaberleriOnePlus Pad İçin İlk Görüntüler Sızdırıldı!

OnePlus Pad İçin İlk Görüntüler Sızdırıldı!

OnePlus Pad'in, 7 Şubat'ta OnePlus 11'in küresel lansmanını yaptığı aynı etkinlikte resmiyet kazanması bekleniyor. Tanıtımı kısa bir süre kalırken, ilk görüntüleri sızdırıldı.

-

En İyi HBO Max Dizileri – Mart 2023

Dünyanın en popüler dizi ve film izleme platformlarının başında gelen HBO Max, geçen sene itibariyle RTÜK...

OnePlus Pad’in, 7 Şubat’ta OnePlus 11’in küresel lansmanını yaptığı aynı etkinlikte resmiyet kazanması bekleniyor. Tanıtımı kısa bir süre kalırken, ilk görüntüleri sızdırıldı.

Bugün yapılan haberlere göre, OnePlus Pad görüntüleri görüldü. Oldukça şık olan ve tasarımı ile göz dolduran bir model olarak karşımıza çıkıyor. OnePlus, benzersiz bir tasarım hedefliyordu ve bunu kesinlikle başardı. Bunun kutuplaşmayı kanıtlayacağına dair çok önemli iddialar var.

OnePlus Pad

Burada tasvir edilen cihaz yeşil bir renk grubuna sahip gibi görünüyor. Hemen hemen herhangi bir tablete benziyor. Ekran çerçeveleri yeterince küçük görünüyor, çerçeve oldukça düz, ayrıca arka taraf cam olabilir.

Garip bir şekilde, piyasaya sürülmesine ne kadar yakın olduğumuzu düşünürsek, OnePlus Pad için tam bir teknik özellik sayfası henüz sızdırılmadı, bu nedenle 11.6 inçlik bir ekran dışında burada ne beklememiz gerektiğini kimse tahmin edemiyor.

Razer, Viper Mini Signature Edition Kablosuz Mouse’u Satışa Sundu!

-- Reklam --

En İyi Android E-Ticaret Uygulamaları 2023

Ticaretin en yaygın yolu teknolojinin gelişmesiyle e ticaret uygulamaları oldu. Siz de eğer ticarete yeni atıldıysanız bu uygulamalardan faydalanarak...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.
Kaynakgsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz