Ana SayfaTeknoloji HaberleriOppo Enco Air 2 Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Oppo Enco Air 2 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Görünüm bölümünde Enco Air 2, yarı saydam jöle benzeri bir kasa ile birlikte geliyor. Kulaklıkların dış tasarımı da çoğunlukla değişmeden kalıyor. Oppo, Enco Air 2'nin, kullanıcıların yüksek ses kalitesi gereksinimlerini karşılamak için; sesi daha dengeli hale getirmek için şirketin Blu-ray teknolojisi vaat ediyor. Mavi ve Beyaz renk seçeneğine sahip kulaklıkların başlangıç fiyatı 28 dolar ve Şubat ayından itibaren resmen görücüye çıkacak.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Çinli şirket Oppo, Oppo Enco Air 2 ile kulaklık serisine yeni bir model ekledi. Kulaklıklar, 2021’de piyasaya çıkan Enco Air’in üst modeli, bazı yeni özellikler de vaat ediyor. Gelin yeni kulaklıklara birlikte göz atalım.

Oppo Enco Air 2

Görünüm bölümünde Enco Air 2, yarı saydam jöle benzeri bir kasa ile birlikte geliyor. Kulaklıkların dış tasarımı da çoğunlukla değişmeden kalıyor.

Oppo’nun yeni Enco Live ayarını içeren 13.4 mm kompozit titanyum kaplama sürücüler kullanıyor. Oppo, Enco Air 2’nin, kullanıcıların yüksek ses kalitesi gereksinimlerini karşılamak için; sesi daha dengeli hale getirmek için şirketin Blu-ray teknolojisi vaat ediyor.

Enco Air 2’de bir bas kanalının bulunması; bas performansını daha da artırıyor. Ayrıca TWS’nin “darbeli bas” ve “melodik vokal” olmak üzere iki yeni stereo ses efekti sunmasını sağlıyor.

oppo-enco-air-2

Oppo Enco Air 2, 24 saate kadar pil yedekleme kapasitesine sahip; ve bağlantı için Bluetooth 5.2 ile geliyor. Kulaklıklar ayrıca oyun için düşük gecikme modu, arama gürültüsü azaltma işlevi gibi özellikler vaat ediyor. Senkronizasyon sorunları, parazit ve bağlantı kesilme sorunları gibi sorunları iyileştirmeye yardımcı oluyor.

Mavi ve Beyaz renk seçeneğine sahip kulaklıkların başlangıç fiyatı 28 dolar ve Şubat ayından itibaren resmen görücüye çıkacak.

Bkz: Oppo Find X5 Pro’nun Tasarımı Ortaya Çıktı

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz