Ana SayfaTeknoloji HaberleriPlayStation 6 Lansmanı 2027 Yılından Sonra Yapılacak!

PlayStation 6 Lansmanı 2027 Yılından Sonra Yapılacak!

2028 yılına kadar yeni bir konsol çıkarsa PS5, diğer PlayStation konsolları ile kıyaslanabilir bir yaşam döngüsüne sahip olacak ki bu da 8 yıla yakın bir süre.

-

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları...

Birleşik Krallık düzenleyici otoritesi CMA’nın Microsoft’un önerdiği 69 milyar dolarlık Activision Blizzard satın almasıyla ilgili incelemesinin bir parçası olarak, Sony PlayStation’dan yeni bir gizli belge bugün kamuoyuna açıklandı.

Gazeteye göre PlayStation, 2027 yılına kadar Call of Duty serisi üzerindeki haklarını kaybedebilir ve aynı zamanda yeni nesil PlayStation konsollarını tanıtmayı hedefliyor.

Tarihler gizlendi ancak Sony, yeni nesil oyun konsollarını 2027’den sonra tanıtmayı planlıyor. Call of Duty’nin kaybı, Sony için önemli bir hayal kırıklığı kaynağı olmalı.

Sony’nin, Microsoft’un Activision ile yaptığı mevcut anlaşmaya ek olarak sunduğu 10 yıllık teklifi kabul edip etmediği bilinmiyor. 2028 yılına kadar yeni bir konsol çıkarsa PS5, diğer PlayStation konsolları ile kıyaslanabilir bir yaşam döngüsüne sahip olacak ki bu da 8 yıla yakın bir süre.

ps5

COD geleneksel olarak PlayStation platformuna erken erişim, oyun içi öğeler ve daha fazlası gibi özel avantajlar sağladığından, bu oyun şirketi için kötü bir haber. Call of Duty, markanın bugün hala olağanüstü derecede iyi sattığı göz önüne alındığında, her iki platform için de son derece önemli bir varlık.

-- Reklam --

Android telefonunuzda indirilenleri nasıl bulabilirsiniz?

Web'de gezinmek bir yaşam biçimi olduğundan, dosya indirmek çoğumuzun yaptığı düzenli bir günlük etkinliktir. Müzik, fotoğraf veya video olsun,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz