Ana SayfaOyunMicrosoft, Playstation için 10 yıllık bir Call of Duty anlaşması teklif etti!

Microsoft, Playstation için 10 yıllık bir Call of Duty anlaşması teklif etti!

Daha önce, PlayStation CEO'su Jim Ryan, Microsoft'un mevcut anlaşmaların süresi dolduktan sonra PlayStation platformunda yalnızca üç yıl daha Call of Duty sağlamayı teklif ettiğini açıklamıştı. Umarız Call of Duty gibi harika bir oyunu Playstation'da daha uyun deneyimleyebiliriz.

-

2022 son çeyrekte küresel akıllı telefon üretimi %11 düştü

Trendforce, küresel akıllı telefon pazarıyla ilgili en son araştırmasını yayınlayarak 2022'nin üçüncü çeyreğinde üretimde düşüş...

The New York Times’ın haberine göre Microsoft, Sony‘ye Call of Duty serisini PlayStation’da 10 yıl tutması için bir anlaşma teklif etti. Playstation kullanıcılarını sevindiren haberin gerçekliği ise henüz meçhul.

Teknoloji şirketi, bu yılın başlarında Activision Blizzard‘ı yaklaşık 70 milyar dolara satın alma niyetini açıklamıştı. Ancak anlaşma İngiltere’nin Rekabet ve Piyasalar Otoritesi (CMA) ve AB’nin Avrupa Komisyonu gibi düzenleyiciler tarafından yoğun bir şekilde incelendi.

The New York Times’a göre Microsoft, 11 Kasım‘da Call of Duty’yi PlayStation’da on yıl daha tutmak için bir teklifte bulunduğunu söyledi. Ancak Sony, bu özel iddia hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

Call of Duty Mobile Bilgisayardan Nasıl Oynanır?

Daha önce, PlayStation CEO’su Jim Ryan, Microsoft’un mevcut anlaşmaların süresi dolduktan sonra PlayStation platformunda yalnızca üç yıl daha Call of Duty sağlamayı teklif ettiğini açıklamıştı. Umarız Call of Duty gibi harika bir oyunu Playstation’da daha uyun deneyimleyebiliriz.

-- Reklam --

Oppo Find X6’nın Kamera Dizaynı Gün Yüzüne Çıktı

Oppo'nun Find X6 serisi amiral gemisi telefonlarını 2023'ün ilk çeyreğinde küresel pazarda duyurması bekleniyor. Serinin en az iki model (Find X6...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz