Ana SayfaOyunMicrosoft, Playstation için 10 yıllık bir Call of Duty anlaşması teklif etti!

Microsoft, Playstation için 10 yıllık bir Call of Duty anlaşması teklif etti!

Daha önce, PlayStation CEO'su Jim Ryan, Microsoft'un mevcut anlaşmaların süresi dolduktan sonra PlayStation platformunda yalnızca üç yıl daha Call of Duty sağlamayı teklif ettiğini açıklamıştı. Umarız Call of Duty gibi harika bir oyunu Playstation'da daha uyun deneyimleyebiliriz.

-

Global Oyun Fuarı Tokyo Game Show 2023 Başladı

Oyun endüstrisinin son derece gelişmiş olduğu, Uzak Doğu’nun en güçlü ülkelerinden Japonya’nın Chiba kentinde (Başkent...

The New York Times’ın haberine göre Microsoft, Sony‘ye Call of Duty serisini PlayStation’da 10 yıl tutması için bir anlaşma teklif etti. Playstation kullanıcılarını sevindiren haberin gerçekliği ise henüz meçhul.

Teknoloji şirketi, bu yılın başlarında Activision Blizzard‘ı yaklaşık 70 milyar dolara satın alma niyetini açıklamıştı. Ancak anlaşma İngiltere’nin Rekabet ve Piyasalar Otoritesi (CMA) ve AB’nin Avrupa Komisyonu gibi düzenleyiciler tarafından yoğun bir şekilde incelendi.

The New York Times’a göre Microsoft, 11 Kasım‘da Call of Duty’yi PlayStation’da on yıl daha tutmak için bir teklifte bulunduğunu söyledi. Ancak Sony, bu özel iddia hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

Call of Duty Mobile Bilgisayardan Nasıl Oynanır?

Daha önce, PlayStation CEO’su Jim Ryan, Microsoft’un mevcut anlaşmaların süresi dolduktan sonra PlayStation platformunda yalnızca üç yıl daha Call of Duty sağlamayı teklif ettiğini açıklamıştı. Umarız Call of Duty gibi harika bir oyunu Playstation’da daha uyun deneyimleyebiliriz.

Temsilcimiz Eternal Fire ESL Pro League Season 18’e Mağlubiyetle Başladı

Counter-Strike: Global Offensive turnuvası ESL Pro League yeni sezonu ile start aldı. ESL Pro League Season 18’de mücadele eden...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz