Ana SayfaTeknoloji HaberleriRealme Book, Windows 11 Desteği İle Geliyor

Realme Book, Windows 11 Desteği İle Geliyor

Realme Book'un yakın zamanda resmi hale gelmesi bekleniyor, bu da dizüstü bilgisayarın Windows 10 ile destekleneceği ve daha sonra ürünün Windows 11 işletim sistemine güncelleneceği anlamına geliyor. Dizüstü bilgisayar, Windows 11 işletim sistemi ile yüklenmiş olarak gelmese bile, Microsoft'un birkaç yeni özellikle birlikte gelen yeni nesil işletim sistemine erişim sağlayan ilk cihazlardan biri olabilir.

-

Realme, tekliflerini dizüstü bilgisayarlar ve tabletler de dahil olmak üzere yeni kategorilere genişletmeye hazırlanıyor. Çin merkezli marka, bu yeni cihazları çoktan onayladı ve yakında şirketin ilk dizüstü bilgisayarı Realme Book’u piyasaya sürmeye hazır.

Şirketten gelen yeni bir tweet, markanın ilk dizüstü bilgisayarının Windows 11 ile geleceğini doğruluyor. Ancak Realme Book’un kutudan çıktığı gibi Windows 11’e sahip olup olmayacağı henüz doğrulanmadı. Windows işletim sisteminin en son sürümüyle uyumlu olması bekleniyor.

Dizüstü bilgisayar, Windows 11 işletim sistemi ile yüklenmiş olarak gelmese bile, Microsoft’un birkaç yeni özellikle birlikte gelen yeni nesil işletim sistemine erişim sağlayan ilk cihazlardan biri olabilir.

Realme Book’un yakın zamanda resmi hale gelmesi bekleniyor, bu da dizüstü bilgisayarın Windows 10 ile destekleneceği ve daha sonra ürünün Windows 11 işletim sistemine güncelleneceği anlamına geliyor.

Şu anda Realme markasının ilk dizüstü bilgisayarı hakkında pek bir şey bilinmiyor ancak şirket tarafından paylaşılan teaserlara dayanarak tasarım ilhamının Apple’ın MacBook Air’inden alındığı görülüyor. Önümüzdeki haftalarda cihaz hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakTwitter

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here