Ana SayfaTeknoloji HaberleriRealme GT 2 Pro 20 Aralık'ta Tanıtılacak

Realme GT 2 Pro 20 Aralık’ta Tanıtılacak

Günümüzün yükselişte olan akıllı telefon markalarından Realme, yeni ürünü olan Realme GT 2 Pro'yu 20 Aralık tarihinde tanıtacak.

-

Elon Mus Grok AI Devrini Başlatıyor!

Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından biri X eski ismi ile Twitter yapay zeka robotu...

Günümüzün yükselişte olan akıllı telefon markalarından Realme, yeni ürünü olan Realme GT 2 Pro‘yu 20 Aralık tarihinde tanıtacak. Ayrıca Realme GT 2 Pro ile beraber daha önce görmediğimiz üç farklı yenilik ile tanışacağız.

Geçtiğimiz günlerde Realme, Realme GT 2 Pro serisini duyurdu. Ayrıca şirket, daha önce akıllı telefonlarda var olmayan dünyanın ilk özelliklerini tanıtacak. Bu tanıtılacak üç özellik çevre dostu tasarım, fotoğrafçılık ve iletişim konuları üzerinde olacak.

Realme, dünyada bir ilk olan bu yenilikler hakkında henüz çok fazla açıklama yapmadı, ancak genç marka, “dünyanın ilk yenilikçi biyo-tabanlı malzemesini kullanarak” daha çevre dostu bir tasarım keşfetmek için Japon endüstriyel tasarımcı Naoto Fukawasa ile birlikte çalıştığını söylüyor. Özellikle karbon emilimi için kilogram başına %63 bir azaltma sağlıyor.

realme gt 2 pro

Çıkan haberlere göre Realme GT 2 Pro hakkında pek yer almıyor ancak seri kelimesinden dolayı ultra amiral gemisi olması bekleniyor. Onaylanan bazı özelliklerin arasında Realme, GT 2 Pro’nun Snapdragon 8 Gen 1 SoC tarafından destekleneceğini onayladı. Ayrıca ekran altı bir kameraya ve QHD+ bir ekrana sahip olacağı bekleniyor. En dikkat çeken özellikler arasında 12 GB RAM ve 1 TB depolama alanı dikkat geçti. Ayrıca 256 GB depolama alanına sahip bir modeline mevcut olacak.

Realme GT 2 Pro’nun duyurulmasına neredeyse 1 haftalık bir zaman dilimi kaldı. Şu an için hangi pazarlarda ve hangi fiyat aralığında olacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Ayrıca bkz: Realme GT 2 Pro’nun Kamera Detayları Gün Yüzüne Çıktı

The Game Awards 2023’te Oyunlar Hakkında Çıkan Yeni Bilgiler

Uzun zamandır heyecanla beklenen The Game Awards 2023 bu gece yapıldı. Gecede, yılın en iyi oyunu ödülünü Baldur’s Gate...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.