Ana SayfaTeknoloji HaberleriRealme Narzo 10, Android 11 Güncellemesi Almaya Başladı

Realme Narzo 10, Android 11 Güncellemesi Almaya Başladı

Realme Narzo 10 sonunda Android 11 yükseltmesi almaya başladı. Bu telefonun son büyük güncellemesi olacak. Realme Narzo 10, Android 12 güncellemesi almayacak.

-

Mart ayı başında Realme, (Realme UI 2.0) beta güncellemesini yayınladı. Beş ay sonra, bu akıllı telefon nihayet kararlı güncellemeyi almaya başladı.

Çinli teknoloji markası Realme, Eylül ayından bu yana Android 11 tabanlı Realme UI 2.0’ı piyasaya sürüyor. Neredeyse bir yıl sonra şirket, güncellemeyi belirli uygun cihazlara henüz teslim etmedi.

Realme Community’deki resmi duyuru gönderisine göre, söz konusu yazılım güncellemesi şimdi Realme Narzo 10‘a ekleniyor. Bu telefon için son sistem güncellemesi, donanım yazılımı sürümü RMX2040_11_C.07 ile geliyor. 

Bu güncellemeyi OTA üzerinden alabilmek için kullanıcıların donanım yazılımı sürümü RMX2040_11_A.47 olması gerekiyor. Diğer OTA yazılım güncellemelerinde olduğu gibi bunun da toplu olarak sunulmakta olduğunu belirtmekte fayda var. 

Sonuç olarak, bazı kullanıcılar güncellemeyi diğerlerinden daha erken alabilir. Ancak her kullanıcının güncellemeyi önümüzdeki günlerde alması gerekiyor. Realme Narzo 10’un son büyük güncellemesi Android 11 olacak. Telefon Android 12 güncellemesi almayacak.

Ayrıca bkz: Realme Narzo 10, İki Dakika İçerisinde 70.000 Sattı!

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here