Ana SayfaTeknoloji HaberleriRedmi Smart Band 2 Seri Üretime Girdi

Redmi Smart Band 2 Seri Üretime Girdi

Kaynak, Redmi Smart Band 2'nin seri üretiminin yanı sıra şarj istasyonunun çeşitli Asya ve Avrupa bölgelerinde başladığını iddia ediyor. Fitness takipçisinin 2023'ün başlarında piyasaya çıkacağını söylüyor. Akıllı bantla ilgili teknik özellikler ve diğer ayrıntılar henüz bilinmiyor.

-

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları...

Xiaomi’ye bağlı Redmi’nin ilk fitness takipçisi olan Redmi Smart Band, 2020’de Çin’de piyasaya çıktı. Daha sonra Mi Smart Band 4C olarak belirli küresel pazarlara ulaştı. Giyilebilir cihaz, 1,08 inç TFT LCD renkli panel, dokunmatik giriş, 24 saatlik kalp atış hızı izleme, 14 günlük pil ömrü ve daha fazlasıyla birlikte geliyor. Şimdi ise şirketin Asya ve Avrupa’da seri üretim aşamasında olduğu aktarılan Redmi Smart Band 2’yi yakında piyasaya sürecek gibi görünüyor. Detaylar burada.

Kaynak, Redmi Smart Band 2’nin seri üretiminin yanı sıra şarj istasyonunun çeşitli Asya ve Avrupa bölgelerinde başladığını iddia ediyor. Fitness takipçisinin 2023’ün başlarında piyasaya çıkacağını söylüyor. Akıllı bantla ilgili teknik özellikler ve diğer ayrıntılar henüz bilinmiyor.

Redmi Smart Band, 128 x 200 piksel çözünürlük sunan ve dokunmatik girişi destekleyen 1,08 inç 16 bit renkli TFT LCD panel ile birlikte geliyor. Ekranın maksimum 200 nit parlaklığı var, bu iyi ama etkileyici değil.

Redmi-Smart-Band-Pro

Cihaz, kalp atış hızlarını gün boyunca gerçek zamanlı olarak ölçüyor ve anormallikler meydana gelirse kullanıcıları uyarıyor. Açık havada koşu, bisiklete binme, koşu bandı, hızlı yürüyüş ve serbest stil egzersizlerini izlemek için 5 profesyonel spor moduna sahip.

-- Reklam --

Android telefonunuzda indirilenleri nasıl bulabilirsiniz?

Web'de gezinmek bir yaşam biçimi olduğundan, dosya indirmek çoğumuzun yaptığı düzenli bir günlük etkinliktir. Müzik, fotoğraf veya video olsun,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz