Ana SayfaTeknoloji HaberleriSamsung Axis Bank Kredi Kartı Çıktı - Tüm Detaylar

Samsung Axis Bank Kredi Kartı Çıktı – Tüm Detaylar

Bu tarz bir Samsung kredi kartı, teknoloji severler için harika bir avantaj. Bu tarz bir kartın ülkemizde de kullanışlı olabileceğini ön görüyoruz.

-

Elon Mus Grok AI Devrini Başlatıyor!

Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından biri X eski ismi ile Twitter yapay zeka robotu...

Samsung, Hindistan’da yeni bir kredi kartı serisi sunmak için Axis Bank ile ortaklık kurdu. Hindistan’daki en büyük üçüncü özel sektör bankası olan Axis Bank, bu yeni kredi kartı için Visa ağını ve markalaşmayı kullanacak. Samsung, ortaklığının bir parçası olarak iki kredi kartı tanıttı: Visa Signature ve Visa Infinite.

Bu kartlarla, kullanıcılar birden fazla platformda yılda 20.000 Rs’ye kadar nakit para iadesi alabilecek ve Samsung Ekosistemi dışında yapılan harcamalarda Edge Ödül Puanları kazanabilecek.

Samsung Visa Signature ile kart sahipleri yıllık %10’a kadar, 10.000 Rs’ye kadar ve aylık olarak 2.500 Rs’ye kadar para iadesi alabilecek. Visa Infinite kartı ise, müşterilerin yıllık 20.000 Rs’ye ve her ay 5.000 Rs’ye kadar %10 nakit para iadesi almalarını sağlıyor.

samsung-kart

Burada gerekli minimum işlem tutarı yok yine de %10 geri ödeme alıyorsunuz. Bu %10’luk geri ödeme, mevcut Samsung promosyonlarına ek ve tüm Samsung ürün ve hizmetlerinde yıl boyunca mevcut olacak.

Bu tarz bir Samsung kredi kartı, teknoloji severler için harika bir avantaj. Bu tarz bir kartın ülkemizde de kullanışlı olabileceğini ön görüyoruz.

The Game Awards 2023’te Oyunlar Hakkında Çıkan Yeni Bilgiler

Uzun zamandır heyecanla beklenen The Game Awards 2023 bu gece yapıldı. Gecede, yılın en iyi oyunu ödülünü Baldur’s Gate...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.