Ana SayfaTeknoloji HaberleriSamsung Note 20 Geliyor - İşte Detaylar!

Samsung Note 20 Geliyor – İşte Detaylar!

Samsung Galaxy Note 20 Serisine Dair Yeni Detaylar

-

Samsung, Galaxy S20 serisini yeni satışa sundu. Bununla birlikte, yeni bir patent, şirketin zaten bu yıl başlayacak olan Galaxy Note 20 serisi üzerinde çalıştığını gösteriyor.

ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi (USPTO) tarafından onaylanan bir patente göre Samsung, Galaxy Note 20 serisinde görülebilecek birkaç yeni teknolojinin patentini aldı. Patentlerde bulunan çizimlere bakarak, Galaxy Note 20, ekranın camından geçen ses seviyesi gibi fiziksel düğmelere sahip bir ekrana sahip. Patent bu teknolojiyi “bükülmüş kenar ekranı” olarak tanımlıyor.

Özellikle, Samsung tarafından patentlenen şelale ekranı, Huawei Mate 30 Pro‘da bulunan teknolojiye benziyor. Patentlerde ortaya çıkarılan tasarım, güç düğmesi ve ekrandan çıkıntı yapan ses düğmelerine sahip bir akıllı telefonu sergiliyor. Bunu mümkün kılmak için Samsung, akıllı telefonlara sanal düğmeler ekleyen Huawei‘nin aksine camda da kesikler yapmak zorunda kalmış.

İlginç olan ise, Samsung bu patentin tüm üslerini kapsamakta ve hatta gelecekteki akıllı telefonlarda bulunabilecek diğer teknolojilerin etkilerini bile bırakmakta. Bunlardan biri stereoskopik görüntüleri gösteren olası holografik projektör. Diğer açıklamalar EMG sensörü (elektromiyografi), elektroensefalogram sensörü (EED), elektrokardiyogram (EKG) sensörü ve parmak izi tarayıcısından bahsediyor.

Tarihsel olarak, Samsung yılda iki amiral gemisi serisi yayınladı. Galaxy Note serisi tipik olarak Galaxy S serisini takip eder ve fiyat veya teknolojik kısıtlamalar nedeniyle ilkinde kaçırılan bazı özellikleri içerir. Bu ayrıca Samsung’un yeni teknolojik atılımlarla başa çıkmasına ve uyum sağlamasına ve en yeni premium akıllı telefona dahil etmesine izin veren bir sistem.

Şu an itibariyle, bu rapor hala doğrulanmadı ve somut beyanlarda bulunmak için daha fazla bilgi beklemek zorundayız. Samsung’un resmi duyurular yapması için henüz çok erken, bu yüzden lansmandan önce gelmesi muhtemel sızıntı ve / veya söylentiler için bizi izlemeye devam edin

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakOnLeaks

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here