Ana SayfaTeknoloji HaberleriSamsung, One UI 5'in en iyi özelliklerini açıkladı

Samsung, One UI 5’in en iyi özelliklerini açıkladı

One UI 5 Kişiselleşiyor: Size Kendi Mobil Deneyimlerinizi Oluşturmanın Daha Fazla Yolunu Sunuyor. One UI 5, Samsung'un şimdiye kadarki en kişiselleştirilmiş mobil deneyimini temsil ediyor ve insanlara cihazlarını tam olarak istedikleri gibi uyarlamak için daha fazla seçenek sunmak üzere tasarlandı ve bu iletişimle başlıyor.

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Samsung, yıllık Samsung Geliştirici Konferansı’nda One UI 5 ile kendi Android 13’ü aldığını duyurdu ve şimdi önümüzdeki haftalarda Samsung telefonlarına gelecek en son özelliklerle ilgili tüm ayrıntıları alıyoruz. Samsung, One UI 5’in önümüzdeki haftalarda Galaxy S22 serisi, Z Flip4 ve Z Fold4 gibi Galaxy amiral gemilerinde kullanıcılara kararlı bir donanım yazılımı güncellemesi olarak sunulacağını doğruladı.

Artık duvar kağıdınızı, saat kadranınızı ve renk paletlerinizi özelleştirmenize izin veren yeniden tasarlanmış kilit ekranı ile başlar. Bir başka güzel ekleme, kilit ekranınıza kısa bir video yerleştirmenize izin veren video duvar kağıdı seçeneğidir.

Samsung ayrıca, kullanım alışkanlıklarınıza göre öneriler sunan widget’lar ve uygulamalar için yeni akıllı öneriler de getiriyor. One UI 5’in Rutinleri, otomasyonları başlatmaya yardımcı olan yeni tanıma seçenekleri sunar. Modlar, günün farklı bölümleri için özel ayarlar ve uygulama özellikleri programlamanıza olanak tanıyan yeni özelliktir – örneğin uyurken veya egzersiz yaparken.

Bixby Text Call, Samsung’un Google Screen aramasına verdiği yanıttır ve konuşmak istemediğiniz zamanlar için kısa mesaj yoluyla aramaları yanıtlamanıza olanak tanır.

Bixby Metin Arama ile bir aramayı yanıtladığınızda, hattın diğer tarafındaki kişiye bilgi verilir ve ardından Bixby’nin ne söylemesini istediğinizi yazarken diğer kişinin söylediklerini gerçek zamanlı olarak deşifre edebilirsiniz. Bixby Text Call, Güney Kore’deki kullanıcılar için zaten mevcutken, İngilizce sürümü 2023’ün başlarında planlanıyor.

Samsung Galeri artık fotoğraflarınızdaki görüntülerden metin çıkarmanıza olanak tanıyor.

Ayrıca yeni bir Bağlı cihazlar menüsü ve güvenlik ve gizlilik panoları içeren gizlilik merkezi de bulunmaktadır. Samsung ayrıca, Pasaportunuz veya banka kartınız gibi hassas bilgilerle fotoğraf paylaşmaya çalıştığınızda sizi uyaran Paylaşım Paneline yeni bir bildirim ekledi.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....
KaynakSamsung

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz