Ana SayfaTeknoloji HaberleriSanal Asistan Bagbi, Bağcılar Belediyesi'nde Göreve Başladı!

Sanal Asistan Bagbi, Bağcılar Belediyesi’nde Göreve Başladı!

İstanbul'un içerisinde örnek ve öncülük belediyecilik sloganı ile beraber çalışmalarını sürdüren Bağcılar Belediyesi, bugün itibariyle sanal asistan Bagbi'yi görevine başlattı.

-

İstanbul’un içerisinde örnek ve öncülük belediyecilik sloganı ile beraber çalışmalarını sürdüren Bağcılar Belediyesi, bugün itibariyle sanal asistan Bagbi’yi görevine başlattı.

Bağcılar içerisinde faaliyetleri ile vatandaşlarının hayatını kolaylaştıran Bağcılar Belediyesi, bugün hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Sanal asistan Bagbi, uygulaması ile beraber vatandaşların sorunlarına çözüm olacak.

Özellikle yaptıkları ile dikkat çeken Bağcılar Belediyesi, sanal asistan uygulamasını hayata geçirdi. Bagbi isimli uygulama 400’e yakın konu hakkında vatandaşların sorunlarına çözüm getirmeyi başarıyor. Ayrıca vatandaşlar Bagbi uygulamasını 7/24 kullanabilirler. Bagbi’yi hayata geçirmek için Bağcılar Belediyesi uzun bir araştırma yaptı.

sanal uygulama bagbi

Test ve pilot uygulama sürecini başarı ile tamamlayan Bagbi, Bağcılar Belediyesi’nin kurumsal internet sitesinden kullanıma sunuldu. Vatandaşlar, Bağcılar Belediyesi’nin internet sitelerine girdiklerinde karşılarında Bagbi’yi görecekler. Bagbi ile iletişim kurmak da oldukça basit. Aklınızdaki soruları tıpkı birine mesaj atar gibi Bagbi’ye yazıp gönderebilirsiniz. Yaklaşık 400 konuya kadar bilgiye sahip olan bu asistan ile, faaliyet ve hizmetleri çabucak öğrenebilmek mümkün. Ayrca Bagbi tebessüm ettirecek cevaplar da veriyor.

Ayrıca Bagbi, vatandaşlara nöbetçi eczane, etkinlikler, çöp toplama ve daha fazla konularda yardım edecek. Bagbi tarafından anlık olarak yanıtlanıyor.

Ayrıca bkz: Sanal Asistan Yarışında Lider Yer Değiştirdi

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.