Ana SayfaTeknoloji HaberleriGalaxy S23 Serisinde Özel Bir İşlemci Kullanılacak!

Galaxy S23 Serisinde Özel Bir İşlemci Kullanılacak!

Qualcomm ve Samsung el ele vererek, Galaxy S23 serisi için özel bir Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi kullalacak.

-

Qualcomm, Snapdragon 8 Gen 3’ü 24 Ekim’de Duyuracak!

Qualcomm, kullanıcılaraına muhteşem bir deneyim ve performans sunacak olan Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinin...

Samsung ve Qualcomm bir anlaşma yaptı. Yaklaşan Galaxy S23 serisi, resmi adı “Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 Galaxy” adında özeli bir işlemci kullanılacak.

Değiştirilen Snapdragon logosu, ilgili tanıtım görsellerinde kullanılacak. Paylaşılan bazı tanıtım görselleri, 1 Şubat’taki resmi açılıştan sadece birkaç gün önce sızdırıldı. Önümüzdeki haftadan itibaren birçok reklam panosunda ve internette bu tür şeyleri görmeye hazır olun.

Samsung, yıllardır rekabet içinde olduğu Apple’ın önüne geçmek için özel bir işlemci ve özel bir reklam programı ile beraber piyasaya giriş yapmak istiyor. 1 Şubat’ta gerçekleşecek olan etkinlik için Samsung tarafı oldukça heyecanlanmış durumda gözüküyor.

galaxy qualcomm

Yonga seti, kesinlikle piyasaya sürüldüğünde ve belki de sonsuza kadar Samsung’a özel olacak, Qualcomm ile yapılan anlaşmayla ilgili ayrıntılar şimdilik belirsiz. Bu “Snapdragon for Galaxy” olayının Galaxy S24 nesli ile de gelecek yıla yayılması bekleniyor. Bundan sonra, Samsung MX gemiyi atlayabilir ve şirket içi yonga setini kullanmaya başlayabilir.

Realme, Coca-Cola Telefonuyla İlgili İpucu Paylaştı!

-- Reklam --

Motorola Razr 40 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Motorola, Razr 40 Ultra ile beraber uygun fiyatlı bir kapaklı katlanabilir telefon duyurdu. Motorola Razr 40 olarak adlandırılan bu...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.
Kaynakgsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!