Ana SayfaTeknoloji HaberleriThe Backbone One'ın Android Sürümü Bugün Çıktı!

The Backbone One’ın Android Sürümü Bugün Çıktı!

Backbone One, "çoğu" Android telefonla uyumlu, ancak sığdığından emin olmak için telefonunuzu kılıfından çıkarmanız gerekecek. Asimetrik çubuk ve standart A, B, X ve Y düğme düzeni sayesinde Xbox'ın kumandasına çok benziyor.

-

2022 son çeyrekte küresel akıllı telefon üretimi %11 düştü

Trendforce, küresel akıllı telefon pazarıyla ilgili en son araştırmasını yayınlayarak 2022'nin üçüncü çeyreğinde üretimde düşüş...

Akıllı telefon GPU’ları gün geçtikçe daha iyi hale geliyor ve bu, daha iyi grafiklere sahip daha kapsamlı oyunların geliştirilmesine yol açıyor. Ancak dokunmatik kontroller bazı oyunlar için yeterli veya tatmin edici olmayabilir. Neyse ki, satın alabileceğiniz en iyi mobil oyun kumandalarından biri nihayet Android telefonlara geliyor. Backbone One’ın Android sürümü nihayet bugün satışa çıkıyor.

Backbone One, Temmuz ayında iPhone’larla uyumlu olmak için satışa çıktı, ancak şimdi Android telefonlar için mevcut. Bugünden itibaren, Android için Backbone One’ı şirketin web sitesinden veya bazı seçkin satıcılardan 99,99 dolara sipariş edebilirsiniz.

Gamepad, telefonunuza bir USB-C bağlantısı üzerinden bağlanıyor (Bluetooth bağlantısı gerektiren bazı kontrol cihazlarının aksine) ve boyutu ayarlanabiliyor. Gamepad ayrıca, iOS sürümü gibi bir kulaklık girişi de vaat ediyor.

Backbone One, “çoğu” Android telefonla uyumlu, ancak sığdığından emin olmak için muhtemelen telefonunuzu kılıfından çıkarmanız gerekecek. Asimetrik çubuk ve standart A, B, X ve Y düğme düzeni sayesinde Xbox’ın kumandasına çok benziyor.

backbone-one

DualShock’a benzer düğme sistemine (çapraz, daire, üçgen ve kare) sahip model, PlayStation Remote Play özelliğini kullananlar için geliştirildi. Ne yazık ki, Android telefonlar için denetleyicinin PlayStation sürümü henüz duyrulmadı.

-- Reklam --

Oppo Find X6’nın Kamera Dizaynı Gün Yüzüne Çıktı

Oppo'nun Find X6 serisi amiral gemisi telefonlarını 2023'ün ilk çeyreğinde küresel pazarda duyurması bekleniyor. Serinin en az iki model (Find X6...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz