WhatsApp iOS 10 Özelliklerini Tanıttı!

Tüm platformlardaki en popüler mesajlaşma uygulamaların başında gelen WhatsApp, yepyeni bir özellikle karşımıza çıkıyor. Sızdırılan yeni görüntüler gelişmeler hakkında önemli detayları yansıtıyor.

Dünyanın hemen hemen her ülkesinde son derece yaygın bir şekilde kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, her geçtiğimiz gün yeni özellikleri bünyesine katıyor. Almanya kaynaklarından alınan yeni ekran görüntüleri, WhatsApp’a müzik paylaşma özelliğinin geleceğinin sinyallerini veriyor.

WhatsApp’ta Müzik Paylaşımı!

WhatsApp’ın yeni iOS sürümünde uygulama üzerinden müzik paylaşımı yapılabilecek.

Kullanıcıların dahili depolama alanlarında yer alan müzikler, Apple’ın müzik servisi Apple Music aracılığıyla paylaşılabiliyor. Gönderim sonrasında ekranda bir müzik çalar ve şarkının CD kapağı görünüyor.

WhatsApp iOS 10 Özelliklerini Tanıttı!

Emojiler 3 kat büyüyor

WhatsApp’ın bir yeniliği de emoji boyutlarında olacak. Hatırlayacağınız gibi WWDC 2016’da Apple, iOS 10 ile beraber iMessage uygulamasında daha büyük boyutlu emojilere yer vereceğini duyurmuştu. WhatsApp’ın da yeni büyük emojileri, iOS 10 boyutuyla aynı boyuta getirecek ve kullanılan emojiler 3 kat daha büyük olacak.

Son olarak yeni sürümle beraber Mention özelliği de uygulamaya dahil edecek. Bu özelliklerin sadece iOS platformuna geleceğini hatırlatalım.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0