Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows ve Mac için Google One VPN geniş çapta kullanıma sunuluyor

Windows ve Mac için Google One VPN geniş çapta kullanıma sunuluyor

-

Snapchat’te kişiler nasıl engellenir?

Snapchat'te arkadaşlarınızdan birini engellemenin zamanı geldiyse, bunu şu şekilde yapabilirsiniz:Adım 1: Mobil cihazınızda Snapchat uygulamasını...

Şimdiye kadar yalnızca akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanılabiliyor olsa da Google One, kontrol etmenizi önerdiğimiz ilk beş VPN sağlayıcısı arasındadır. Aylarca Google, VPN hizmetinin sonunda masaüstüne geçeceğine söz verdi. Yaklaşık bir hafta önce şirket, Windows ve Mac kullanıcılarının VPN istemcisini indirmeye başlayabileceklerini duyurdu ve hizmet artık tamamen çalışır durumda.

Google One VPN istemcisini Windows bilgisayarınıza veya Mac’inize indirip kurmak için one.google.com/benefits adresini ziyaret edin ve birden fazla cihaz için VPN koruması sunan karta gidin. 2TB Google One planına aboneyseniz görünür olmalıdır. Ayrıntıları görüntüle düğmesini tıklayın ve ardından sağ alt köşedeki düğmeyi kullanarak VPN istemcisini indirin. Ardından, istemciyi kurmak için ekrandaki talimatları izleyin. Bunu yaptıktan sonra, VPN etkinken görev çubuğu bildirimini kullanarak ona erişebilirsiniz. Quit VPN düğmesi uygulamadan çıkar.

VPN’nin macOS’ta çalışmasını sağlamak için yukarıdaki adımlar ve ardından bir sistem uzantısını etkinleştirme, VPN yapılandırmaları ekleme ve isteğe bağlı olarak VPN istemcisi için otomatik başlatma özelliğini onaylama gibi birkaç ek adım kullanılır. VPN etkinken, menü çubuğu alanındaki simgeye tıklayarak uygulamanın ayarlarına erişebilirsiniz.

Masaüstü için Google One VPN, mobil hizmetleriyle aynı bölgelerde kullanılabilir. Umarız, zamanı geldiğinde bu listeye daha fazla ülke ve bölge eklenir. Windows veya Mac’te Google One VPN ile sorun yaşamanız durumunda Google’ın kapsamlı destek belgeleri de vardır.

-- Reklam --

Alienware’in Yeni Bilgisayarı Hayallerinizi Süslüyor Olabilir!

Alienware, yeni bir 18 inç oyun dizüstü bilgisayarını tanıtan kısa bir fragman yayınladı. Bu gerçekten çok heyecan verici bir...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz