Ana SayfaTeknoloji HaberleriXiaomi MIJIA Robot 2 Piyasada Yerini Aldı

Xiaomi MIJIA Robot 2 Piyasada Yerini Aldı

Xiaomi MIJIA Robot 2 standart dairesel tasarıma sahip ve yanlarında sensörler bulunuyor. 10.000 yüksek frekanslı titreşimle zemini temizlediği iddia edilen yükseltilmiş bir ultrasonik titreşim paspasına sahip. Paspas %99,9 antibakteriyel ve zemindeki zor lekeleri temizlemede etkili.

-

Xiaomi Çarşamba günü, Xiaomi MIJIA Robot 2 adlı elektrikli süpürgesini piyasaya sürdü. Bu model, yakın zamanda piyasaya sürülen MIJIA ultra-ince robottan daha ucuz ve lazer engellerden kaçınma sensörü ve LDS lazer navigasyonu gibi özelliklerle birlikte geliyor. Fiyatı ise 278 dolar olarak belirlendi.

MIJIA Robot 2 standart dairesel tasarıma sahip ve yanlarında sensörler bulunuyor. 10.000 yüksek frekanslı titreşimle zemini temizlediği iddia edilen yükseltilmiş bir ultrasonik titreşim paspasına sahip. Paspas %99,9 antibakteriyel ve zemindeki zor lekeleri temizlemede etkili.

Öne çıkan özelliklerinden biri LDS lazer navigasyon desteği diyebiliriz. Bu özellik, cihazın yerdeki karmaşık ortamları taramasına ve temizleme yolunu buna göre haritalandırmasına olanak tanıyor. Cihazın herhangi bir engelle takılmamasını sağlıyor.

Ayrıca, iyi doğruluğa sahip olduğu iddia edilen ToF lazer engellerden kaçınma sensörleri ile birlikte geliyor. Bu sensörler, zemini temizlerken cihazın kazara çarpışmaları önlemesine yardımcı oluyor.

İlginizi Çekebilir: Dost Dost Diye Robotlara Sarılacağız! Tesla Herkes İçin İnsansı Robot Üretecek

Xiaomi bu modelde emiş gücünü 2800P’a yükseltti ve XiaoAi sesli asistanı ile birlikte satışa sunmayı tercih etti. Ayrıca, Xiaomi akıllı ev cihazlarıyla uygun eşleştirme için Xiaomi Smart Interconnection 2.0‘ı da desteklediğini belirtelim.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here