Ana SayfaTeknoloji HaberleriXiaomi, Roidmi NEX 2 ve NEX 2 Pro Elektrikli Süpürgelerini Piyasaya Sürdü!

Xiaomi, Roidmi NEX 2 ve NEX 2 Pro Elektrikli Süpürgelerini Piyasaya Sürdü!

Xiaomi yeni elektrik süpürgelerini tanıttı...

-

Xiaomi Youpin, eko-zincir ortağı Roidmi tarafından üretilen iki yeni el elektrikli süpürgeyi piyasaya sürdü. İki model – Roidmi Nex 2 ve Nex 2 Pro, onları birinci nesil Roidmi NEX el tipi elektrikli süpürgenin önüne geçiren bir ekrana ve diğer etkileyici özelliklere ev sahipliği ediyor.

Roidmi Nex 2 Pro, ikilinin kesinlikle en şık modeli ancak ikisinin de aynı kabiliyete sahip olduğu görülüyor. Modeller bir ekrana sahip, ancak Roidmi Nex 2 bir LED ekranı bulunduruyorken, Nex 2 Pro bir OLED ekranı bulunduruyor. Bu ikisi arasındaki en büyük fark gibi görünüyor. Ekranlar, cihazların temizleme durumunu gerçek zamanlı olarak gösteriyor.

Özellikler açısından, her iki model de toplam 435W güç derecesine ve 26500pa ile aynı vakum gücüne sahip. Cihazlar, birkaç temizleme turuna dayanabilen devasa bir 2500mAh/72Wh pil ile birlikte sunuluyor. Elektrikli süpürgeler manyetik kablosuz şarj sistemine sahip ve sadece 2,5 saatte tamamen şarj edilebiliyorlar. Ek olarak, modeller 0.55L toz depolama bölmesi ile donatılmış ve bir HEPA filtre sistemi kullanıyor.

Roidmi Nex 295 dolar fiyat etiketi taşırken, Nex 2 Pro 352 dolar fiyatla satılıyor. Bu ürünle ilgileniyorsanız, GearBest, ALiExpress ve diğerleri gibi üçüncü taraf perakendecilerden satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: RedRoad V17: Derinlemesine Temizlik İçin Çok Yönlü Elektrikli Süpürge

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here