Ana SayfaTeknoloji HaberleriXiaomi Yeni Mijia Çamaşır Makinesini Piyasaya Sürdü!

Xiaomi Yeni Mijia Çamaşır Makinesini Piyasaya Sürdü!

Xiaomi'den kullanışlı bir ürün daha!

-

Xiaomi bugün yeni bir ürün piyasaya sürdü. MIJIA Çamaşır Makinesi ve Kurutucusu, şu anda Xiaomi Mall’da satışa sunuluyor. Ve yaklaşık 295 dolar bir fiyat etiketi benimsiyor.

Yeni Mijia İnternet Çamaşır Makinesi ve 1C Kurutucusu, geçen yıl piyasaya sürülen Mijia çamaşır makinesinden daha iyi bir donanıma sahip. Her iki model de 10 kg kapasite bulunduruyor. Bu model, ABS enjeksiyon kalıplama + ince duvarlı ışık iletim çözümünden yapılmış bir kontrol paneline sahip ve makinenin gövdesine daha iyi entegre edilmiş.

Bu model, önceki modelde olmayan bir şey olan XiaoAI ses kontrolü desteğini de bulunduruyor. Bu model eşit olarak daha kompakt bir yapıya sahip, kapı çapı 468 mm olan bu model, eski modelden daha düşük bir 0,873 kWh çevirme gücüne sahiplik ediyor.

Diğer özellikler ise temel olarak aynı. Makine, yıkama ritmini hassas bir şekilde kontrol etmek için endüstri lideri BLDC değişken frekanslı motoru kullanıyor. Bu motor kararlı ve verimli, daha enerji tasarruflu ve sessiz çalışıyor. Maksimum dehidrasyon hızı 1400 rpm iken, dehidrasyon ve kuruma süresi hızlı ancak etkili.

Xiaomi Yeni Mijia Çamaşır Makinesini Piyasaya Sürdü!

Çamaşır makinesi, akıllı hava yıkama dahil olmak üzere 22 farklı yıkama moduna sahip. Mijia uygulaması aracılığıyla çamaşır ve kurutma kıyafetlerini önceden kontrol edebilir, daha fazla yıkama ve kurutma modu seçebilir ve özel ayarları desteklerken, en sevdiğiniz yıkama yöntemlerini kaydedebilirsiniz.

Su yoğuşmalı sıcak hava kurutma teknolojisi, bir seferde birden fazla giysiyi kurutabilir ve sabit sıcaklık kontrolü, kurutulan giysileri ütülemeden tam ve yumuşak hale getirebilir. 95 derecede yüksek sıcaklıktaki varil kendi kendini temizleme modunun sterilizasyon oranını 99.9 oranına kadar yükseltebiliyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here