Ana SayfaTeknoloji HaberleriXiaomi Yeni Robot Süpürgesini Satışa Çıkardı!

Xiaomi Yeni Robot Süpürgesini Satışa Çıkardı!

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, MIJIA markası altında yeni bir robot elektrik süpürgesi piyasaya sürdü. Ürün, MIJIA Robot Vakum-Mop 2 Pro olarak adlandırılıyor. Bu yeni model, 402 dolardan başlayan bir fiyata sahip ve üst düzey özellikler vaat ediyor.

MIJIA Robot Vakum-Mop 2 Pro, engellerin ana hatlarını doğru bir şekilde tanımlayabilen ve aynı zamanda karanlık ışıklı ortamlarda çarpışmaları azaltabilen çift hatlı lazer algılı engellerden kaçınma işlevine sahip.

Aynı zamanda, dairenin yapısını eski haline getirmek için MIJIA uygulamasında akıllı lazer navigasyonu, iç ortamın 360 derece taranmasını, hızlı harita yapımını, hassas rota planlamasını ve tek tıklamayla 3D haritaların oluşturulmasını destekliyor.

xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-2-pro

Temizlik açısından bu robot, su değiştirme ve su dökme gibi karmaşık işlemler olmadan otomatik yükleme ve boşaltmayı destekliyor. Bezlerin otomatik yıkanması, 2 saat sıcak havayla kurutulması ve sterilizasyon için otomatik deterjan eklenmesi gibi fonksiyonları da destekliyor.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz