Ana SayfaTeknoloji HaberleriXiaomi'nin İlk Masaüstü Bilgisayarı Xiaomi Mini Host Geliyor

Xiaomi’nin İlk Masaüstü Bilgisayarı Xiaomi Mini Host Geliyor

Xiaomi'nin ilk Mini PC'sinin bir Intel işlemci içermesini bekliyoruz, ancak şu anda tam yapılandırma bilinmiyor. 1 Aralık'ta ürün duyurulduğunda daha fazla ayrıntı öğrenmeyi umuyoruz.

-

Spotify, 205 Milyon Premium Aboneye Ulaştı!

Spotify, 2022'nin son çeyreği için mali raporunu yayınladı. Spotify, 2023 yılının başıyla beraber toplamda 250...

Xiaomi‘nin 1 Aralık’ta yapılması planlanan lansman etkinliği ilginç bir etkinlik olacağa benziyor. Şirket, birkaç yenilikçi ürünü piyasaya sürmeyi planlıyor ve ilginç bir şekilde, liste büyümeye devam ediyor. Xiaomi Notebook resmi sayfasındaki bir Weibo gönderisi, şirketin Xiaomi Mini Host olarak bilinen yeni bir masaüstü PC’yi de piyasaya sürmeyi planladığını ortaya koydu.

Şimdi, Xiaomi’nin normalde birçok dizüstü bilgisayar serisi var ama bu ürün, markanın ilk masaüstü bilgisayarı olarak lanse ediliyor. Weibo gönderisi, ürünün yapılandırmasını açıklamasa da, cihazı havalı bir tasarıma sahip “yüksek performanslı, zorlu bir üretkenlik aracı” olarak yansıtıyor. Hem poster görüntüsü hem de isim, cihazın tıpkı etraftaki çoğu mini PC gibi kompakt, kutu şeklinde bir tasarıma sahip bir mini bilgisayar olacağını gösteriyor.

xiaomi-mini-host-

Mini PC’lerin temel avantajlarından biri, kompakt boyutlarıdır, bu da onları her yerde taşımayı ve masaüstünde daha az yer kaplamayı mümkün kılıyor. Etraftaki mini bilgisayarların çoğu genellikle yüksek görev gerektiren işlemler için uygun olmasa da, yoğun oyun oynama, ağır yazılım çalıştırma ve yüksek bellek gerektiren görevler gibi zorlu görevler için de uygun üst düzey yapılandırmalara sahip birkaç tane bilgisayar bulunuyor.

Xiaomi’nin ilk Mini PC’sinin bir Intel işlemci içermesini bekliyoruz, ancak şu anda tam yapılandırma bilinmiyor. 1 Aralık’ta ürün duyurulduğunda daha fazla ayrıntı almayı umuyoruz.

-- Reklam --

Tesla Model Y’nin Direksiyon Simidi Trafikte Düştü!

Yepyeni bir Tesla Model Y'nin direksiyon simidi, aracın bir New Jersey sakinine teslim edilmesinden sadece 6 gün sonra otoyola...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz