Ana SayfaTeknoloji HaberleriYeni Meizu Akıllı Saati Geliyor - İşte Tüm Detaylar!

Yeni Meizu Akıllı Saati Geliyor – İşte Tüm Detaylar!

Meizu'nun yeni akıllı saati sertifika almayı başardı. Çok yakında piyasaya sürülebilir...

-

Meizu, 2016 yılında ilk akıllı saatini; daha doğrusu Withings’inkine benzer bir hibrit akıllı saati piyasaya sürdü. Meizu Light Smartwatch olarak adlandırılan saat, yeni bir üst modele sahip değildi. Meizu ondan başka bir saat veya hatta bir fitness takipçi bile piyasaya sürmedi.

Yaklaşık beş yıl sonra Çinli üretici, Meizu Watch ile yakında piyasaya sürülecek tam teşekküllü bir akıllı saatle geri dönüyor. Duyuru öncesinde saat, Çinli bir sertifika kuruluşunda görüldü.

Meizu Watch, Çin’in popüler Zorunlu Sertifikasyonunu yani 3C Sertifikasını yayınlayan Çin Kalite Sertifikasyon Merkezi’nin web sitesinde görüldü. Sertifika, saatin M007W model numarasına sahip olduğunu ve 7.5W (5V 1.5A) şarjı desteklediğini gösteriyor.

Ayrıca LTE desteğine sahip olduğunu, yani bir SIM kart için bir alana veya bir eSIM’e sahip olduğunu belirtiyor. LTE desteği ile kullanıcılar, bir telefona bağlanmaya gerek kalmadan arama yapabilecek ve alabilecekler. Kullanıcılar ayrıca internet bağlantısı gerektiren uygulamaları ve özellikleri kullanmak için saatten yararlanabilecekler.

meizu2

Meizu Watxh, bu baharda piyasaya çıktığında Flyme OS’un akıllı saatler için tasarlanmış özel bir sürümü olan “Flyme For Watch” ile desteklenecek. İşletim sistemi için yayınlanan bir poster, daha büyük bir dairenin yanında kare bir yüze sahip bir akıllı saati gösteriyor.

Tahminimiz Meizu’nun hem kare yüzlü hem de yuvarlak kadranlı bir saat piyasaya süreceği yönünde. Akıllı saatin bir AMOLED ekrana, kalp atış hızı takibine, SpO2 seviye ölçümüne ve çeşitli sporları izleme desteğine sahip olmasını bekliyoruz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here