Ana SayfaTeknoloji HaberleriZTE K98 Tablet Satışa Çıktı - Tüm Detaylar

ZTE K98 Tablet Satışa Çıktı – Tüm Detaylar

ZTE K98 tablet, 10,4 inç 2K yüksek çözünürlüklü ekrana sahip. Ayrıca 7250mAh'lik devasa bir pil vaat ediyor. Tablet ayrıca, kağıtsız ofisin gereksinimlerini tam olarak karşılayan bir manyetik kablosuz şarj kalemi K-kalem içeriyor.

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Bu yılın Temmuz ayında ZTE, ZTE K98 olarak bilinen yeni bir tableti duyurmuştu. Şirket şimdi resmi olarak satışı başlattı. K98 tablet, devlet ve kurumsal kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış. ZTE ayrıca şirketlere, modeli kendi firmalarının ihtiyaçlarına göre özelleştirmek için imkan da sunuyor.

ZTE K98 tablet, 10,4 inç 2K yüksek çözünürlüklü ekrana sahip. Arka panel, Nebula gri kaplamalı metalden yapılmış. Cihazın tamamı 490 gram ağırlığında ve sadece 7,9 mm kalınlığında. Tablet, bir Qualcomm Snapdragon 680 işlemci desteği taşıyor.

Fotoğrafçılık için, arkada 13 MP’lik bir kamera barındırırken, önde 8 MP’lik bir sensör var. Kablosuz şarj için Pogo Pin ile donatılmış ancak hızlı kablolu şarj için bir USB-C bağlantı noktası var. Tablet ayrıca 3,5 mm kulaklık girişi ile birlikte geliyor.

ZTE-k98-tablet-

ZTE K98 tablet, 7250mAh’lik devasa bir pil vaat ediyor. Tablet ayrıca, kağıtsız ofisin gereksinimlerini tam olarak karşılayan bir manyetik kablosuz şarj kalemi K-Kalem içeriyor. ZTE K98 ayrıca özel bir koruyucu kılıf ve taşınabilir klavye ile donatılmış.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz