Ana SayfaAkıllı Telefon1.5K Ekranlı Telefonlar Yakında Satışa Çıkacak!

1.5K Ekranlı Telefonlar Yakında Satışa Çıkacak!

Kaynağımız, Oppo grubunun Redmi K50 Ultra gibi 1.5K esnek ekrana sahip akıllı telefonları piyasaya süreceğini açıkladı. Bu grup Oppo, OnePlus ve Realme'den oluşuyor. Dolayısıyla, bu markalardan bu tür telefonları görebiliriz.

-

KG Mobility, Elektrikli Torres EVX modelini tanıttı

Eskiden SsangYong Motor olarak bilinen KG Mobility, ilk elektrikli aracı Torres EVX'i tanıttı. Bu isme...

Kısa süre önce Redmi K50 Ultra, Çinli ekran yapımcıları TCL CSOT ve Tianma tarafından sağlanan 1.5K ekranla piyasaya çıktı. Bu çözünürlüğe sahip bir ekrana sahip ilk akıllı telefon olmasa da, muhtemelen son zamanlarda en çok pazarlanan akıllı telefon oldu. 

Kaynağımız, Oppo grubunun Redmi K50 Ultra gibi 1.5K esnek ekrana sahip akıllı telefonları piyasaya süreceğini açıkladı. Bu grup Oppo, OnePlus ve Realme’den oluşuyor. Dolayısıyla, bu markalardan bu tür telefonları görebiliriz.

Sızıntı, bu markalar tarafından kullanılan panelin göz koruması için 2160Hz’e kadar PWM karartma sunacağını öne sürüyor. Mesela, Redmi K50 Ultra’daki ekran 1920Hz PWM karartma ile sınırlıydı.

OPPO-Reno8

Oppo grubunun yerli markaların pazar payını artırmak için TCL CSOT, Tianma ve Visionox gibi diğer Çinli şirketlerden ekran panelleri tedarik etmesini bekleyebiliriz. Bu gelişme hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyoruz.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus, 200MP ana kamera ve Dimensity 7200 Ultra ile tanıtıldı

Xiaomi bugün erken saatlerde Çin'de Redmi 13 serisini tanıttı. Seri üç modelden oluşuyor: Redmi Note 13, Note 13 Pro...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz