Ana SayfaAkıllı Telefon6000 mAh Batarya ile Yeni Bir Motorola Telefon Geliyor

6000 mAh Batarya ile Yeni Bir Motorola Telefon Geliyor

6.000 mAh'lık batarya ile gelen gelecek yeni Motorola cihazının özellikleri netleşmeye başladı. İlk söylentiler Moto G9 Power isimli bir telefon olacağı yönünde...

-

Motorola, 6.000 mAh kapasiteye sahip bir batarya ile yeni telefon hazırlıyor. Üstelik yakın bir zamanda piyasaya sürüleceğini gösteren FCC, EEC ve TUV Rheinland sertifikalarını da aldı. Söz konusu cihaz XT2091, XT2091-3, XT2091-4 ve XT2091-7 model numaraları ile görülmektedir.

XT2091-8 adlı beşinci bir modelin, Lenovo markalı cihazın yeniden markalanmış bir versiyonu olduğu onaylandı. FCC listesi bize mavi ışık filtresini, üçlü kamera kurulumunu ve LED flaşının yanı sıra kapasitif bir parmak izi tarayıcısını ortaya çıkardı

XT2091-7 ve XT2091-8 model numarasına sahip cihazların 6.000 mAh batarya ve 20W hızlı şarjı onaylayan TUV Rheinland sertifikası ise bugün ortaya çıktı. Telefonun bu özelliği bakımından bir oyun telefonu olacağını söyleyebiliriz.

6000 mAh Batarya ile Yeni Bir Motorola Telefon Geliyor

EEC veritabanı, XT2091-3 model numarasının yakında Rus kullanıcılarına karşın sunulacağını ortaya çıkardı. Yeni Moto/Lenovo telefonunun başka ne getireceği henüz belli değil ama özellik sızıntısı daha da fazla artacak.

Ayrıca ortaya çıkan son söylentilere yeni telefonun Moto G9 Power olarak piyasaya sürüleceği iddia ediliyor. Tabi ki her şey resmileşmedi. Bir süre daha bekleyeceğiz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakGSMArena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here