Ana SayfaAndroid HaberleriAndroid 4.5 İçeri, 5.0 Dışarı

Android 4.5 İçeri, 5.0 Dışarı

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Artık Google I/O konferansına çok az bir süre kaldı. 25 ile 26 Haziran tarihinde gerçekleşecek Google I/O konferansında çeşitli çarpıcı tanıtımlar yapılması bekleniyor. Teknoloji dünyasının en önemli ve en görkemli konferanslarından biri olan Google I/O konferansında Android 5.0 mobil işletim sisteminin tanıtımının yapılması ön görülüyordu ve belirtiliyordu fakat son gelen bilgiler hiçte o yönde değil. Çin basınında Google I/O konferansında beklenildiği gibi Android 5.0 tanıtılmayacağı bunun yerine Android 4.5 mobil işletim sisteminin teknoloji dünyasına tanıtılacağı şeklinde haberler yer alıyor.

Konferansa çok az bir zaman kala konferans hakkında pek çok söylenti, dedikodu ve iddaa ortaya atılsa da Android 5.0 değilde Android 4.5 tanıtılacağı haberi çok önemli ve saygın medya kuruluşları tarafından servis edilmiş olup aynı zamanda da haberin doğruluğundan oldukça eminler.

Google I/O Konferansında Android 4.5 Tanıtılacağı Belirtiliyor

Google I/O konferansından beklentiler oldukça yüksek ve teknoloji dünyasını sarsacak yeniliklerin açıklanması ve sunulması beklense de yine de en çok merak edilen konular arasında Android işletim sisteminin hangi sürümünün tanıtılacağıdır. Belirttiğimiz gibi Çin basını kendinden ve haberinden oldukça emin bir biçimde Android 5.0 değilde Android 4.5 mobil işletim sisteminin tanıtılacağını belirtmiş durumda.

Merakla beklenen Google I/O konferasında hep birlikte yenilikleri ve bu iddaaların doğruluğunu öğrenmiş olacağız.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz