Ana SayfaİpucuAndroid oyun ve uygulamaları bilgisayarda çalıştırma #2

Android oyun ve uygulamaları bilgisayarda çalıştırma #2

-

Android oyun ve uygulamaları bilgisayarınızda da çalıştırmak ister misiniz?

Android oyun ve uygulamaları bilgisayarınız da da çalıştırmak ister miydiniz? Örneğin oynadığınız bir Android oyunu bilgisayarınızda da oynamak veya telefonunuz şarj olurken bilgisayarınızdan WhatsAppa girip arkadaşlarınızla konuşmak oldukça güzel olurdu değil mi?

Daha önce Android oyun ve uygulamaları bilgisayarınızda çalıştırıp kullanabileceğiniz Bluestacks adlı programdan sizlere bahsetmiştik, eğer bunu deneyip beğenmediyseniz, bu programa alternatif diyebileceğimiz farklı bir program deneyebilirsiniz. Bu yazımızda ise sizlere Android oyun ve uygulamaları Windows tabanlı bilgisayarlarda çalıştıran Andyroid adlı programdan bahsedeceğiz.

Andyroid, bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir Android simulator programı olarak tanımlanabilir, bu program sayesinde Android oyunları ve Android uygulamaları (WhatsApp, Instagram, Facebook vb) Windows tabanlı bilgisayarınızdan da çalıştırabilirsiniz. Andyroid adlı bu program Windows XP’den Windows 8′e kadar ki işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır ve tamamen ücretsizdir.

Programın kurulumuna gelecek olursak, ilk olarak BURADAKİ adresten Andyroid yükleme yazılımını indirin, daha sonra indirdiğiniz programı çalıştırın ve gerekli onayları vererek yazılımın yüklenmesini bekleyin. Bu işlem bilgisayarınızın internet hızına göre hızlı veya uzun bir zaman bekletebilir.

Programı yüklerken dikkat etmeniz gereken bir nokta var, kurulum sırasında verdiğiniz onaylara dikkat etmeniz gerekiyor çünkü program kurulum yazılımı, tarayıcıların anasayfasını değiştiriyor ki bu oldukça sıkıcı bir durum. Kurulumu yaptıktan sonra Android oyunları, uygulamaları bilgisayarınızda rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here