Ana SayfaİpucuAndroid UnRoot Nedir?

Android UnRoot Nedir?

-

iPhone’da Müzik Çalarken Video Nasıl Kaydedilir?

Bu makalede, herhangi bir uygulamadan müzik çalarken iPhone'da nasıl video kaydedileceği açıklanmaktadır. Nasıl çalıştığını öğrenmek...

Android işletim sistemi üzerinde en çok geçen terimlerden bir tanesi olan UnRoot nedir? sizlere bu haber konumuz altından Unroot nedir? açıklayacağız.

Android işletim sisteminde gerçekleştirdiğiniz Root İşlemini geri almak için yapmanız gereken tek yok ROM yüklemek değil, eğer Android cihazınızı Root işleminden geri almak istiyorsanız Unroot işlemini gerçekleştirerek’de Root işlemini başarıyla kaldırabilirsiniz.

Peki nedir bu Unroot?

UnRoot Android işletim sistemli cihazınıza yaptığınız Root işlemini kaldırmak için bir araç, tıpkı Root yapar gibi .zip olarak dosya adına sahip olan Unroot, cihazınızı Root yapılmış halinden kurtarıyor.

Genel olarak baktığımızda ROM atmak mı? yoksa UnRoot yapmak mı? daha iyi?

İlk olarak bakıldığında ikiside Root işlemini kaldırsada ikisi’de ayrı şeyler, ROM atmak cihazınızı tamamen sıfırlar ve işletim sistemi baştan yükler, Unroot işlemi ise sadece Root işlemini kaldırır.

Soracağınız sorular var ise bizlere yorum olarak soru sorabilirsiniz.

Gelecek ipucu haber konumuzda görüşmek üzere.

-- Reklam --

iPhone’unuzun Kamerasını Mac’iniz İçin Bir Web Kamerası Olarak Kullanma

Mac'inizde macOS 13.0 veya sonraki bir sürümü yüklüyse, yakındaki iPhone'unuzu bilgisayarınızın web kamerası olarak kullanabilirsiniz. Nasıl çalıştığını öğrenmek için...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz